Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mentsem meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentsem meg a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Párommal 3 és fél éve vagyunk együtt, másfél éve költöztünk össze. Pár hónapja(kb fél éve) vannak nálunk gondok. A munkám nagyon stresszes volt így volt többször hogy elutasítottam a szexet. Itt kezdődtek a problémák. Munkahelyet váltottam, hogy több időt lehessek vele, de mire ez megtörtént már nagyon elromlott a helyzet.


Most ott tartunk, hogy 3 hete nem voltunk együtt.De nem azért mert elutasítom hanem mert egyszerűen semmi időt nem hajlandó velem tölteni. Hónapok óta próbálom helyrehozni a dolgot. Reggelente boltba menés, reggeli készítés, reggeli ágyban, főzök mosok takarítok, bújok, szeretgetem. De konkrétan esélyem sincs vele lenni, mert sosincs itthon.


olyan mintha szerelmes lenne a haverjába.... Volt hogy a haverja megsértődött mert 3 napig alig volt vele a párom, és egyből az egész napot inkább vele töltötte pedig nekem ígérte meg hogy siet haza hozzám. Ebből az lett hogy este 10ig haverjánál volt, és vele beszélgetett. Ha elmegy itthonról nem szól, nem mondja hová. Este 10ig velük van. Itthon is velük facebook-ozik.... Mindig a fejemhez vágja hogy nem foglalkozok vele de így nem is lehet, ha nem látom, ha nincs itthon.


sokszor próbáltam vele megbeszélni, de még ő érzi magát megsértve. Azt vágja a fejemhez hogy rinyálok, pedig csak annyit kértem hogy legyünk kicsit többet együtt, csináljuk közös programokat. De úgy érzi én vagyok a hibás. Fejemhez vágja hogy nincs kitakarítva pedig ő meg egész nap a haverokkal volt.... úgy érzem magam mint egy cseléd.


Nem tudom mit tegyek. Menthető még a dolog? És ha igen akkor hogyan? Mit tegyek, hogy szívesebben legyen velem? Nem volt ő ilyen, nem értem mi történt.... Teljesen el vagyok keseredve. Van egy közös kutyusunk is, ha szétköltöznénk nem tudom vele mi lenne. A kutyát is én nevelem, nem ő pedig ő akart kutyát.


Kérlek segítsetek :(


25/l



2014. jan. 19. 10:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy harmadik félről szó sincs, tehát csak szimplán a haverokkal lóg. Semmi csajok... még.
2014. jan. 19. 10:26
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmit. Itt már semmit. Addig örülj, míg gyerek nélkül vagy és tudsz lépni. Ennek a kapcsolatnak már nincs jővője, főleg igy, hogy ilyen rövid idő után itt tartotok:)
2014. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tippekre lenne szükségem nem olyan válaszokra, akik kapásból feladják ha van egy probléma. Szóval az ilyen válaszolók kíméljenek. köszi
2014. jan. 19. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:

3 Értsd meg, nincs tipp. 15 éves házasságban van az amiről te beszélsz X számu gyerek után. Nem gyerek nélküli, fél éves együtt élés, pár éves ismeretség után.


15 év tudod mi az? még kimondani is sok, nem hogy megélni..

2014. jan. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg pont ilyen lányt keresek akivel minden időmet vele tölthetem! De Hiába! Mert a nők inkább ragaszkodnak ahhoz ami van még ha nem is jó mint hogy lépjenek!
2014. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne hurrogd le azokat, akik nem azt mondják, amit hallani szeretnél!

Én is menthetetlennek látom amúgy.

Mondtad már meg Neki keményebben, hogyha nem változtat (annak ellenére, hogy Te változtál), akkor ennyi volt?

Mert ha ezek ellenére is ilyen, akkor el kell felejtened! Valami miatt kiábrándult belőled szerintem.

2014. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ő úgy érzi mindent megtesz. Másfél éve élünk együtt, és fél évvel ez előtt én rontottam el. Nem szeretném úgy feladni ezt a kapcsolatot, hogy nem próbáltam megmenteni. Ezért nem kell engem megvetni. Nagyon imád, félt, mindent megtesz értem, de 1 hónapja már nem....Olyan mintha feladta volna. Azt hiszi megcsalom, hogy van valakim, és ezt annyira a fejébe vette hogy nagyon nehezen tudom kiverni a fejéből.


Ma is próbált bújni, puszilgatott, megbeszéltük hogy megpróbálunk több közös programot csinálni, hátha segít. Nyitott ő is a dologra. De úgy vettem észre, hogy mivel eddig mindig ő kűzdött ha veszekedtünk, most már nem akar. Most tőlem várja el hogy tegyek valamit. És én nem akarom elrontani.


Ha a párom is nyitott arra hogy megoldjuk akkor miért adnám fel? Miért ne lehetne megpróbálni? Max utána még mindig feladhatjuk ha nem sikerül.

2014. jan. 19. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
én leülnék vele beszélgetni és őszintén elmondanám, hogy érzem, ha ez így megy tovább, akkor vége lesz. kérdezz rá, hogy rendbe szeretné-e rakni és ha igen, akkor hogyan próbálkozzatok.
2014. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég tré, hogy elkezd gyanúsítgatni, hogy van valakid, nem gondolod? Részemről itt nagyon sántítana a dolog....
2014. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását. Azóta(még aznap este) megbeszéltük a dolgot és próbálunk mind ketten odafigyelni. Tisztában vagyok vele hogy ez jelenleg törékeny dolog, de kezd minden olyan lenni mint régen. Nagyon igyekszik ő is. Lényegében mivel látja hogy adni szeretnék így nyitott és ő is ad ismét. Megint összebújva alszunk, ismét megvannak a puszik, szeretgetések, odafigyelés. *lekopogom* Nem tudom meddig tart, remélem sokáig :) Az én esetemből annyit kell tanulni, hogy ha elrontasz valamit, vagy elromlik valami akkor nem kell lelépni és másikat keresni. Meg kell oldani a problémát. És ha nyitott a másik fél erre,. akkor valószínűleg nincs veszve a dolog. Ha látnám azt hogy csak én küzdök, nem küzdenék, de látom hogy ő is akarja, meg is tesz érte mindent. Rájöttünk valamire, és szeretnénk békében élni együtt, nem pedig harcolva mint mostanában.


Egy kapcsolatot folyton fent kell tartani nem lehet így elhanyagolni mint én tettem különben ez lesz a vége.

szerencsére megbeszéltük, és remélem hogy rendbe jönnek a dolgok :)

2014. jan. 21. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!