Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szétmentünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétmentünk a barátnőmmel, csúnya vége lett, veszekedtünk és lényegében teljesen elástam magam a szemében. Pár napra rá kavartam egy másik lánnyal, ez megcsalás?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szétmentünk, ő szakított olyan indokkal, hogy nem tudja, hogy mit érez, meg hogy nem élte még ki magát stb és nem lett túl szép vége. Rá pár napra én kavartam egy lánnyal, pontosabban inkább ő kapott le, a szexre nemet mondtam.. Most a barátnőm elkezdett keresni, hogy megbánta a dolgokat úgy néz ki. Én nagyon szeretem őt, ez valahogy ilyen kudarctalanság volt nem is nagyon értettem, hogy történt.. Tartozom neki magyarázattal? Vagy ha kibékülnénk akkor sincs hozzá semmi köze?

2014. jan. 21. 18:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:D Őszinte, kedves, anyáskodó, egyedi, nem sztár filmeken és barom divaton nevelkedett hülye mint manapság az én korombeliek és nagyon humoros. Nem gondol mindent rettentően komolyan és napokat lehet vele nevetni.. Volt jó pár kapcsolatom de mindegyik annyira komoly lélegzetvételű volt itt meg hülyülünk mint a legjobb barátok, szeretkezünk mint a szeretők, romantikázunk mint a házasok :D
2014. jan. 21. 19:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Ennyiből nekem átlagosnak tűnik.
2014. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Apám... Ilyen nincs. Én szétzokogtam az agyam egy gyökér miatt, akiben most már látom, hogy semmi különleges nincs. Szánalom az egész. Ugyanazt a szöveget nyomja mindenkinek. Hidd el, hogy az a lány ugyanolyan, mint a többi. Nem ismerem, de amit itt leírtál, az alapján te fülig szerelmes vagy és nem látod reálisan a dolgokat. Majd kíváncsi lennék a véleményedre azután, hogy eltűnt a rózsaszín köd. Egy idő után mindenkinél felszáll.
2014. jan. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elment azzal az indokkal, hogy kiélje magát és úgy gondolod ezután nem dugta meg senki mielőtt vissza ment volna hozzád???...., hahahahaha nagyon naiv nagy

Valószínűleg egy-két dugás után jött rá, hogy neki mégse az kell.

2014. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!