Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar másokat az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar másokat az, hogy modell barátom van?

Figyelt kérdés

Számos alkalommal kapom meg mind a barátnőimtől, mind a barátaimtól, hogy csak azért vagyok együtt a barátommal, mert nagyon jóképű és remek teste van. Hiába magyarázom, hogy amikor megismertem nem ez számított, előtte is voltak helyes fiúk az életemben, tetszett, de ezt kismillió másik emberről is elmondhatom. Ez a srác kedves volt, érdeklődött, meg akart ismerni, a külseje ellenére kicsit sem volt beképzelt, egy barátnőm félmondatából tudtam meg, hogy modellkedik, ő nem is merte elmondani, félt, hogy ez negatív reakciót váltana ki belőlem. Nagyon szeretem, és nem értem, miért mondanak el mindenféle felszínes r*bancnak a hátam mögött, ő egy igazán jó ember. Nem tudom, hogy féltékenyek vagy tényleg bűnnek számít, ha valakinek ez a típus tetszik. A szépérzékemen nem tudok változtatni, lassan már ott tartok, hogy én érzem magam rosszul, amiért nem vonzódom mindenkihez, akinek a személyisége rendben van, hiszen mindenhonnan azt üvöltik a pofámba, hogy "a külső nem számít, az kit érdekel, miért vagy ennyire sekélyes, lehet, hogy megfog, de hosszútávon semmit sem ér".


21/L



2014. jan. 24. 11:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan ez van velem is, engem itt gyakorin ugatott le valaki hogy emiatt felszínes vagyok, mert csak a fiú külsejét nézem. Pedig nem, de hiába vagyok szerelmes ne járjak vele csak mert modell, és az emberek azt hiszik üresfejű? Pedig nem ismerek nála kedvesebb és aranyosabb fiút, nagyon imádjuk egymást. De ilyen az emberek többsége sajnos.
2014. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ja van egy másik ismerősöm is aki fitnesskedik és fellép is amire talán modhatjuk, hogy ő is hasonló cipőbe jár. Őt is fotózzák mikor fellép. Na őt is ismertem mikor úszógumija volt. Tök rendes értelmes volt. Most csinos formás test és nagyon egoista lett. Van ilyen változások:) Hát beképzelt lett nagyon. Nem vagyok irigy rájuk csak nullába veszem őket. Ezt műveli ez az ipar. Nem csodálkozom miért nem kedvelik egyesek őket.
2014. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

A barátnők szörnyen irigyek tudnak lenni, ha valamiben sikeresebb vagy náluk, és nagyon kedvesen, együtt-érzően tudnak viselkedni akkor, ha azt látják hogy náluk szerencsétlenebb vagy.


Csak ezért ne akarj szerencsétlen lenni! :)


36F

2014. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Engem nem zavar, az biztos, ne figyelj az irigykedőkre, ezt tudom tanácsolni. 23/F
2014. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
Irigyek, hat ne foglalkozz veluk. Igy legalabb kimutatjak a foguk feherjet, es aki most igy viselkedik, azzal legy ovatos.
2014. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy Ti nem ítéltek el, és nem leszek ettől szerencsétlen, csak bánt, mivel ők a közvetlen környezetem.
2014. jan. 24. 13:29
 17/29 anonim ***** válasza:
Csak féltékenyek és irigyek, amiért a srácnak te jössz be és nem ők! Ne is foglalkozz velük. Ha igazán szeretitek egymást a sráccal, akkor még ők sem állhatnak közétek. :) :D
2014. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 balazs2001 válasza:
irigyek ha bátor vagy a képükbe mondhatod.a választ gondolhatod :) utána nem fognak "elítélni"
2014. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze az irigységre. Nem irigyek, ellenkezőleg. Csak ti szeretnétek irigyeknek nevezni, mert az olyan jó. Hát ez szánalmas:)
2014. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 balazs2001 válasza:
most te akarsz irigykedni nem mi...
2014. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!