Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exemet?

Figyelt kérdés
Az exem nagyon durván szakított velem 3 év után, szeptemberben. Kb kivágott a közös albérletből azzal az indokkal, hogy hisztis vagyok. (Aláírom, igaz sajnos, de dolgozom rajta). Azóta nem igazán beszéltünk, nem is láttuk egymást (külföldön dolgozik) én mégis még mindig vele akarok lenni. Igazság szerint periodikusan változnak az érzéseim. Egyszer tudom, hogy mást szeretnék az élettől (pl mesterdiploma, stb), aztán másnap úgy vagyok vele, hogy nem érdekelnek már engem ezek a dolgok, csak őt kapjam vissza. Arra is gondoltam, hogy valami gyermekkori trauma miatt függök ennyire az exemtől és ezért rendelek mindent Ő alá. Apukám nagyon korán meghalt, nem is ismertem szinte, anyukám pedig sose ment újra férjhez (van párkapcsolata, de nem élnek együtt). Talán az apahiányt kompenzáltam az exemmel? Vagy mi lehet a pszichológiája? Muszáj feltérképeznem, mert úgy érzem megfulladok. Nem bírom így tovább. Kérdezzetek nyugodtan és válaszolok, hogy tisztább képet kapjatok. Segítsetek, mert tovább akarok lépni, de képtelen vagyok. Vissza és vissza zuhanok és új emberekkel sem tudok kapcsolatot teremteni Ő óta. Taszít és undorít minden férfi. Pedig jó lenne újra szeretni valakit és viszont szeretve lenni. (23 L)

2014. jan. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen pszichológust javaslok, jobban jársz, mint az ide mindenfélét írogató válaszolókkal.
2014. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talan szakemberrel kene kicsit beszelgetned.Lehet,hogy par alkalom es tul lennel rajta.
2014. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ahogy sok más ember, te is magadnak gyártod a problémát. 3 év után nem telt el olyan hosszú idő szeptember óta. Szerintem csupán: várjáá má, majd jön más, foglalkozz mással, amúgy is fel kell fogni, hogy az adott emberrel nem jött volna össze. TUTI.

Majd idővel szeretsz mást, sok ember azt hiszi, jajj ha azonnal nem szerelmes, akkor vele nagy gáz van, aztán direkt ráakaszkodik a problémára, nem engedi el agyban.

2014. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A barátaim folyton azt nyomják a fejembe, hogy szánalmas vagyok, amiért már nem léptem túl, amiért nem pasiztam be, vagy legalább nem próbálkoztam vele. Ma pont mondta bnőm, hogy "Sosem halljuk a szádból, hogy XY olyan helyes, pedig ideje lenne már. Mi a baj veled?". Tényleg baj van velem, vagy csak idő kell még?
2014. jan. 25. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én is így vagyok 21/F velem épp a legnehezebb időszakban szakított, azóta nem tudok célokat kitűzni, ha igen akkor nincs erőm kitartani. túltudtad tenni magad?
2015. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos?
2017. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!