Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exemet?

Figyelt kérdés
Még mindig érzek vmit a volt barátom iránt, pedig már régen szakítottunk. Most megismerkedtem egy nagyon kedves fiúval. De mindig az exem jut az eszembe, nincs olyan nap hogy nem keresek rá a facebookon és nézem meg h mi történt vele. Nagyon szeretnék túllépni ezen az érzésen de nem tudom hogyan csináljam.
2013. febr. 21. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. Úgy érzem, mindenkit hozzá hasonlítok. De már nem szerelem, csak mégis valami :(

Tiltsd le azon a hülye fészbukon. Nekem is azt kellett volna már régen... Csinálj minden mást, de hagyd az adatlapját. Csak kínzod vele magad. Tudatosan tüntess el mindent, ami rá emlékeztet.

2013. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert még mindig szereted, nem is fogod sosem elfelejteni mert talán ő váltott ki belőled olyan érzelmeket amik boldoggá tettek. Ha még érzel iránta és még ő is akkor megkéne beszélnetek ha lehet. Ha nincs rá mód hogy ujra együtt legyetek, akkor az idő és a változások megfogják oldani valamilyen szinten. De akár mennyi idő fog eltelni mindig összeugrik a gyomrod mikor rágondolsz. Az uj barát nem jelent teljeskörű felejtést, csak segít elterelni a gondolatokat és az ujdonság varázsa.
2013. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!