Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret még a jelek szerint?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még a jelek szerint?

Figyelt kérdés

Van egy exem akivel több mint egy éve kavaram,többször is jártunk de nem tudott működni mert az első járásnàl ugykezelt mint egy darab húst csak lefektetni szerettett volna amit be is vallott stb..

ugyhogy nem ragadhattam le egy ilyen embernèl és megismertem a mostani barátom akit nagyon szeretek és több mint egy fél éve vagyunk eggyütt : )

és az exem még igy is hajnalba hivogat meg stb..



2014. febr. 8. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
szeret ja, szeretne megdugni megint. ne vedd fel neki a telefont
2014. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki szeret?Anyád szeret,a többi csak mende monda meg lárifári.Az exed meg nem hogy még szeret de régen se szeretett csak megfektetni akart ott írtad!Azért hívogat hajnalba mert reggeli merevedése van olyankor megkíván téged 10 percre de az biztos hogy nem szeret.
2014. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Újra meg fog dugni.
2014. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

egyszer sem feküdtem le vele mert semmit nem tett az egész kapcsolatért..annyira meg nemszerettem hogy az eszem is elmenjen!

és szeretem a mostani baràtom és nem bujnék az exemmel soha az àgyba!! :)

2014. febr. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!