Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ezt így folytatnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezt így folytatnom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő: 4 hónapja van párkapcsolatom (én 21 ő 28). Minden nagyon szépen indult, aztán pár hét után jelentkezett az exbarátnő, aki sms-ben dobta a barátomat (4 év után) aztán össze is szedett nagyon gyorsan 1 másikat..ezek ellenére találkoztak, nehezen tudtam elfogadni már akkor is hogy ezt miért kell, de végül is nem történt semmi, megbeszélték hogy végleg vége.. persze 1 hónap után megint kezdődött az exbarátnő nyomulása.. de akkor a barátom engem választott, és megígérte h többet szó sem esik arról a nőről.. én elhittem ment minden tovább, hozzáteszem a kapcsolatunkban miden tökéletes, soha nem veszekedtünk, én nem hánytorgattam fel ezeket sem. Most pedig ott tartunk, hogy szeret, de úgy fogalmazott, hogy "nem indult ez az a valami"... erre mondtam hogy szakítsunk semmi értelme ennek akkor, mert nem is fog. Kért pár napot, hogy lezárja magában az előző kapcsolatát, mert ez zavarja a mi kapcsolatunkat.. most pár napig nem beszélünk, de a szakításról hallani sem akar, mert h velem akar lenni... Szóval nagy bajban vagyok, mert én szeretem..Most mit tegyek? Érdemes várnom? Vagy ennek már sehogy sem lehet jó vége?


21/L


2012. jún. 16. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ritkán mondok ilyet, de szerintem érdemes lenne 1-2 hetet várni. hátha jobbra fordulnak a dolgok
2012. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél egy próbát... Figyelj, ha nem te kellenél neki, akkor már rohanna is az exhez...


Nyilván mély sebet hagyott benne, hogy az ex kidobta, és csak zavarja, hogy ezek után még közeledik hozzá. Le kell küzdenie ezt az érzést, hogy úgy lehessen veled, hogy ne gondolja azt, hogy azért van veled, mert te nem fogod becsapni. Huh ezt bonyolultan fogalmaztam meg de remélem érted :) Ha gondolod, írj még részleteket, úgy többet tudnánk mondani :)

2012. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért kellett új kapcsolatba ugrania, ha még az exén jár az agya, illetve miért kell találkozgatnia vele, hogy mégjobban felkavarják a dolgok...

Én ki lennék rá akadva és már rég döntés elé állítottam volna. Mellettem ne találkozgasson az exével és pláne ne mondjon olyanokat, hogy még felkavarja ez a dolog!

Adj neki pár napot, de tapasztalatból tudom, hogy ez már nap múlva sem lesz jobb. Ha így lesz, akkor jobb ha te szállsz ki előbb ebből a kapcsolatból, 4 hónap még nem olyan hosszú idő, hogy akkora sebekkel legyen vége!

2012. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a családja 1-2 tagja erőteljesen demonstrációt folytat ellenem, vagyis inkább a volt barátnő mellett..a többiek úgymond "mellettem" vannak, de akkor is akad zavaró tényező..azaz akik mondogatják neki (naponta!) h megérdemel a csaj még 1 esélyt.. 3. válaszoló, igazad van, azt én sem tűrném el h találkozgassanak, 1szer találkoztak mióta együtt vagyunk, az elején...aztán most szerintem ezalatt a pár nap "szünet" alatt ismét fognak...
2012. jún. 16. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat,ha a család nem bír, hosszabb távon esélyed sincs! Valamint 4 hónap után sokan már a szerelem fázisnál járnak, nem a szikra hiányán gondolkodnak. Ezt most lesarkítottam, de ez nem lenne később rossz érzés? Biztos van a világon más, akinek egyetlen lennél,szünnapok nélkül. De sok sikert kívánok :)
2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!