Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Valaki segítsen.!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki segítsen.!

Figyelt kérdés
sziasztok! a barátnőm kb másfél hónapja szakított velem mert állíolag nem volt boldog mellettem néha vitáztunk meg azt mondta hogy ki hűlt neki ez az ok ami miatt szakítottunk... rá két héttel mi után szakítottunk mondta hogy legyünk csak barátok mondtam neki hogy nem menne ezért letöröltem fb-ról is azutáni nap meg megint vitázott ez miatt hogy miért törltem le meg minden akkor mondom oké legyünk barátok... ment is a dolog és ugye próbálkoztam kicsit helyre hozni hogy ha már barátok vagyunk akkor már "talán idővel sikerül majd újból" de aztán most meg megint elkezdett beszélgetni azzal a fiúval akivel régebben még smárolt (1éve) mielött össze jöttem volna ezzel a lánnyal most hogy szakítottunk megint beszélget vele aztán most meg ideges vagyok ez miatt most is fognak majd találkozni és csúnyán össze vesztünk megint mert felhoztam pár dolgot hogy ez így nem jó... holnap el akarom mondani neki hogy nem akarok a barátja lenni vagy ha lennék is akkor csak úgy ha abba bele egyezne hogy helyre hozzuk ezt az egészet ha nem megy akkor így kell lennie kész vége ja igen még azt is beképzelte magának hogy már nem fogunk össze jönni mert már nem szeret oké megértem... szerintetek? nem tudom hogy mitcsináljak mert ha a barátja maradok nem tudok majd tovább lépni és tuti hogy majd idővel azzal a sráccal össze jön és azt is tudom hogy az majd nekem rosszul fog esni és nem is akarok vele rosszba lenni meg semmi mert egy faluban lakok vele meg hát jó volt vele a kapcsolat nem akarok úgy elválni tőle hogy utálattal... remélem tudtok tanácsokat adni és előre is köszönöm! 15 éves vagyok ő 16....

2014. febr. 20. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el, esélytelen hogy lesz köztetek még bármi és ha lenne se lenne semmi értelme, hidd el voltam hasonló helyzetben, az lesz a legjobb ha elfelejted(hogy hogyan arról 2millió kérdés van már,keress )
2014. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem okés köszi
2014. febr. 20. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy szerelmet csak egy új szerelemmel és idővel lehet elfelejteni :|
2014. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ajh már :( de én még fiatal vagyok... ****omnak kellett ilyen fiatalon össze jönnöm valakivel... nem elég a bajom az itthoni gondokkal akkor még ő is cseszekszik velem
2014. febr. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!