Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az adósság tényleg megbélyegzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az adósság tényleg megbélyegzi a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
A párom örökölt és saját maga is felhalmozott még azelőtt hogy összejöttünk nem kevés adósságot aminek a felét kb már kifizette/kifizettük mivel közös kasszán élünk több mint egy éve. Most azonban megint szorul a hurok a nyakunkon és kicsit elbizonytalanodtam. Fizetem " a más " adósságát és nem látom a jövőmet tisztán... sőt néha úgy érzem nem is lesz a mai viszonylatban normális jövőnk együtt. Az eszem azt mondja hogy jobbat érdemelnék de a szívem mélyén tudom hogy ő az igazi. A lelki társam. Ti mit tennétek?

2014. febr. 27. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy leülnék vele és elmondanám ezt neki! A reakcióból látni fogod, hogy tényleg ő e az igazi, de adósságból adósságba menni a legrosszabb és nagyon nehéz ebből kimászni!
2014. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nekem egy másodpercig nem lenne kérdés...fizetném én is. Közös élet, közös kassza, akkor a gondok is közösek...de lehet, hogy az én gondolkodásmódom hibás. Mondjuk azt azért még megvizsgálnám, hogy milyen hosszú távra tervezek az adott illetővel, de ha minden rendben, akkor simán beszállnék.
2014. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát persze, minden nő jobbat érdemel, meg sem szabad állni egész Hollywood-ig.

Ha már szépek vagyunk az bőven elég mindenhez, igaz?

Dolgozni sem kell, csak otthon "ügyintézni"

2014. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó dolgozom... szerited miből fizetnék én is?! Az otthoni ügyintézésből? Úgy gondolom mindenki megérdemli hogy ha lehetősége van rá akkor jobban éljen hiszen nem én vagyok az adós... mégis úgy érzem hogy ha a választottamnak problémái vannak akkor nekem is. A teveink annyira komolyak hogy tavaly áprilisban volt az eljegyzésünk. De azóta csak gyűlnek a gondok a fejünk felett és ha a közös gyerekeinkre gondolok akkor nem vagyok egész biztos a jövőjükben... nem tudom elég világosan fogalmazok-e... :/
2014. febr. 27. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én úgy érzem, hogy valaki a lelki társam és nagyon szeretem őt akkor biztos, hogy nem fogom sz*rban hagyni egyedül az adóssággal. Evidens, hogy mellette állok és támogatom anyagilag is, hisz közös érdek, hogy minél előbb kimásszunk az adósságcsapdából. Nem tudom elképzelni, hogy egy olyan embernek aki állítólag nagyon szereti a párját miért szempont egy kapcsolatban. Szerintem már az se jelent jót, hogy egyáltalán felmerül emiatt a különválás. Ennyire szereted csak??
2014. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még a végén szempont lesz párválasztásnál, hogy kinek mekkora összegű hitele van. Első randin megkérdezzük és ha túl soknak találjuk meghagyjuk őket olyan nőknek akik a párjuk miatt mennek bele egy kapcsolatba és nem az érdekli őket mije van vagy nincs!

Aki meg önző az éljen egyedül úgy biztos magára költheti az egész fizetését. Esetleg mondja meg a párjának, hogy bocs de én nem akarom a te hiteled fizetni, te vetted fel fizesd egyedül. Komoly tervek...pfff

2014. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az örökség nem véletlenül számít különvagyonnnak még házasságban is. Így aztán az ő örökölt adóssága csak az övé. Főleg, ha a 'párod" és nem a férjed.
2014. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. febr. 28. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!