Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, jól látom, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jól látom, vagy ez tényleg csak véletlen?

Figyelt kérdés
Ahányszor ránézek egy lányra, szemembe néz egy pillanatra, és utána gyorsan más felé. Ez jelent valamit, vagy csak vetett rám egy pillantást és próbál úgy tenni, mintha nem vettem volna észre, hogy rám nézett? Kérlek ezért ne bántsatok, nincs tapasztalatom az ilyenben sajnos, sosem volt még senkim. 17/f

2014. márc. 3. 19:49
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én sem szoktam elidőzni egy fiún.(csak akkor, ha háttal ül,de akkor nagyon;D)Ha a szemembe néz, épp annyira nézek rá, h összenézzünk, aztán mosoly majd elfordulok.
2014. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!