Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mennyire fejezitek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fejezitek ki a szerelmeteket a face-en?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ki szoktátok rakni, hogy kapcsolatban vagytok? Raktok ki közös képet? Ha nem teszitek, akkor már nem is gondoljátok komolyan azzal a lánnyal? Úgy vettem észre, hogy a legtöbb pasi csak az ismerőseivel osztha meg ezeket, azok nem is látják, hogy kapcsolatban van a pasi, akik még nem ismerősei. Ez miért van?

2014. márc. 4. 17:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Maximum kirakom hogy kapcsolatban vele és 1-2 közös kép.

De azoktól akik 25 szívecskével megtömött üziket egymás falára csak hogy lássák a többiek hogy milyen szerelmesek,hányingerem van.

Ez kettőnkre tartozik.


Azt se rakom ki hogy most volt 2 orgazmusa pedig büszke vagyok rá..

Bár lassan már ez lesz normális.

18/F

2014. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 kolosszus22 ***** válasza:

Őszintén, ez a nők mániája leginkább. Felnőtt egy generáció akiknek a facebook a minden, ott dőlnek el a kapcsolataik, ha kell ha nem kint kell lennie minden szir-szarnak róluk. Szívem szerint azt se tenném ki h kapcsolatban vagyok (csak ezt ugye barátnőim nem jó szemmel nézték, mint ha ezen múlna a boldogság), nekem a facebook csak egyetlen dologról szól, hogy tudjam tartani messzire szakadt ismerősökkel a kapcsolatot (pl. régi fősulis csoporttársak akik az ország minden szegletében élnek).

26F

2014. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Egy olyan kérdést sem láttam eddig, amiben ne lenne benne a facebook szó. Annyira irritáló, hogy minden akörül forog. Nem is tudom, hogyan tudnának az emberek kapcsolatot tartani facebook nélkül. Talán levelet írnának a másiknak, hmm.. nem is tudom, mondjuk a KEZÜKKEl és egy TOLLAL? Aztán feladnák a postára. Amúgy a szerelmünket a párunknak szokás kifejezni és nem feltétlenül úgy, hogy kiraksz vele egy közös képet.
2014. márc. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!