Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mennyire fejezitek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fejezitek ki a szerelmeteket a face-en?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ki szoktátok rakni, hogy kapcsolatban vagytok? Raktok ki közös képet? Ha nem teszitek, akkor már nem is gondoljátok komolyan azzal a lánnyal? Úgy vettem észre, hogy a legtöbb pasi csak az ismerőseivel osztha meg ezeket, azok nem is látják, hogy kapcsolatban van a pasi, akik még nem ismerősei. Ez miért van?

2014. márc. 4. 17:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Képzeld, tanulok. Te? Van dipód? Amúgy erről is beszélgethetünk. Mert manapság kitörölhetem a seggem azzal, hogy tanult vagyok.
2014. márc. 4. 17:53
 12/23 anonim ***** válasza:
Büszke vagy rá? Hogy megszerezted az adott pasit/csajt, mégis mi a fityfene van ezzel a világgal?
2014. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen. Miért ne lehetne valaki büszke a párjára? Ezt nem úgy kell értelmezni, ahogy te tetted.
2014. márc. 4. 17:58
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem azért, mert megszerezted, hanem amilyen ember. Okos, szép, stb.
2014. márc. 4. 17:59
 15/23 anonim ***** válasza:
Erre max. ő maga lehet büszke...
2014. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Rendben. Azért nekem még mondták párszor életem során, hogy büszkék rám. Igen, a párom is. És nem sértődtem meg, jól esett.
2014. márc. 4. 18:05
 17/23 anonim ***** válasza:

Ki van téve, hogy együtt vagyunk, de nem szoktunk enyelegni nyilvánosan, szerintem ez nem tartozik senkire :)


Ez minden pasinál változhat, hogy ki szeretné-e tenni hogy együtt vannak-e. Ha nem akarja, az nem feltétlenül jelenti, hogy "letagadna", vagy éppen nem gondolja komolyan a csajjal.

2014. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Engem nőként a hideg ráz ki az olyan pasiktól, akik kirakják kirakatba a kapcsolatunkat. AZ nem a netre való, sokkal fontosabb hogy kettőnk között jól működjön a dolog, minthogy fészen legyen kint 80 közös kép...
2014. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Be sem jelöltük egymást a barátommal, neki sincs kitéve, hogy kapcsolatban van és nekem sem. Képek pláne nincsenek fent rólunk. Eleve én csak álnéven vagyok fent és csak azért, mert két családtagommal ott a legegyszerűbb csevegni. Ők tudják, ki a barátom, a barátom szűkebb családja is ismer engem, a többiek meg mit számítanak? Exosztálytársaknak akikkel az életben nem találkozom többé, vagy kiknek kellene "mutogatni", hogy kapcsolatban vagyunk XY-nal?


Facebook-on nincsenek is ilyen ismerőseim, nem érdekel mik történnek velük, szóval minek legyenek ott a falamon a posztjaik, felesleges időtöltés lenne azokat olvasgatni.

2014. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, ezt is megértem. De hallottam már olyan bunkókról, akik azt állították, hogy nem tartozik a magánéletük senkire sem, ezért nem raknak ki képet, meg ilyenek. Aztán később meg még azt is kirakták, hogy mit ettek reggelire...
2014. márc. 4. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!