Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Volt/Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Volt/Van egy srác vagyis a volt barátom. Nagyon jol alakult minden irta hogy szeret, kicsim, cica, édi stb. viszont egyik nap este irta hogy vannak más dolgai ami most fontosabb mint bármi más.

Figyelt kérdés
és letiltott engem fb.ről de csak engem most ezt vehettem szakitásnak? nem értem szerintetek mért irta ezt? azóta nem beszéltünk...

2014. márc. 5. 19:19
 1/5 anonim válasza:
sztem lekoppintott
2014. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:
kitudja.. lehet h meghalt valakije te meg folyton rajta csüngtél és így rövid úton megszabadult tőled.. hát most mi ezt honnan tudjuk?
2014. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bunkó paraszt,ne is sírj érte,nem éri meg...
2014. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sirni nem sirok értee csak nem értem mert aznap még igy meg ugy szeretlek aztán este meg kaptam ezt az üzenetet... lehet más is volt neki rajtam kivül?:O
2014. márc. 5. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen eseteken keresztül tanuljuk meg, hogy a szavak mit sem érnek, ha nincs mögöttük valódi tartalom. Én annyit esetleg írnék neki, hogy tudomásul vettem, hogy nem szeretne kapcsolatot tartani és ezt tiszteletben is tartom, de megtenné, hogy leírja, vagy elmondja mi a valódi ok, mert szeretném értelmes emberek módjára lezárni, ha már egyszer alapvetően jól megvoltunk... Persze sokszor egy ilyen egyértelmű jelzés épp elég jelzés, hogy hagyjuk a másikat, néhány hónap múlva lehet, hogy tudtok majd beszélni!


Fel a fejjel, gyönyörű idő van! :)

2014. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!