Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitívnak vegyem, hogy őszinte a vőlegényem? Múlt héten volt az eljegyzésünk, s este bevallotta, hogy nejlonharisnyát hord.

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha őszinte lett volna, nem várta volna meg ezzel az eljegyzést. Vagy csak azóta hordja? :)
2014. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pasiként?:D Na de miért? mit mondott?
2014. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki... bár a párom titokban szeretőket tart, de még nem merte bevallani. De én tudom.
2014. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Szereti hordani, de full hetero.
2014. márc. 3. 19:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is hord nylonharit, sztem ez legyen a legkisebb gondod. ;)
2014. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki h nem cicanacit hord
2014. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Aki az ellenkező nem ruháit hordja az transzvesztita.

Keress rá milyen fórumokon, oldalakon miről beszélnek az ilyen emberek.

Ha őszinte lett volna nem most mondja el, de így legalább még az esküvő előtt dobhatod.

Sajnos a kelleténél (0 fő) több ilyet ismerek, és ne hidd, hogy egyik is hetero lenne.

2014. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért dobnám? Nagyon rendes és becsületes.
2014. márc. 4. 07:55
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért lenne érdemes dobni, mert az ilyen ember a perverzióját a társadalmi konvenciók, és mellesleg a nemi szerepek elé helyezi. Tippelhetsz, hogy Te és a hozzád való hűség majd hol lesztek a rangsorban, ha úgy adódik, hogy megkíván egy másik nőt, vagy inkább másik férfit vagy transzvesztitát. Az ilyen emberek túl szabatos szexuális életet élnek, jobb most lépned, mint majd amikor esetleg egy szép kövér AIDS-et hoz haza neked.


Természetesen a Te döntésed, csak - gondolom - Te nem ismersz ilyen embereket, nem tudod, milyenek. Én sajnos ismerem őket, jobban a kelleténél.

2014. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben én nem értek veled egyet.


Nekem 5 éve férjem van, vannak gyerekeink, és nagyon szeretjük őket. Képzeld: hord harisnyát. Na most ehhez mit szólsz? Semmi baja nem lesz egy fiúnak a harisnyától!

Nagyon buta a gondolkodásod!

2014. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!