Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbáljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam meg vagy reménytelen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :D


Az a helyzet, hogy 1 éve szerelmes vagyok az egyik legjobb barátnőmbe :S Sohasem szerettem még ennyire senkit, nekem ő jelenti a világot... Minden nap beszélünk a neten, de engem nagyon elszomorít, hogy az utóbbi időben mindig előjön az a téma, hogy meg akar halni, utálja az életét, neki semmi sem sikerül és persze az is, hogy nem szereti őt senki és soha sem lesz része az igaz szerelemben, soha sem lehet boldog stb Ilyenkor az jár a fejemben, hogy én annyira szeretem, hogy tőlem senki sem tudná boldogabbá tenni, a tenyeremen hordoznám, nekem ő a legfontosabb :) Nagyon sok bennünk a közös vonás, lelki társak vagyunk lehetne mondani. Emiatt iszonyat módon megértjük egymást, tényleg mintha egyek lennénk :)


Szeretném, ha boldog lehetne végre és arra gondoltam, hogy megpróbálhatnám meghódítani, illetve javasolni neki, hogy járjon velem és hátha működni fog a dolog :S Csak az a baj, hogy mindketten lányok vagyunk és ő hetero :/ Én sem vagyok leszbikus, derít csak fiúkkal jártam, de egyikőjük iránt sem éreztem még ilyen erős és fiesta szerelmet, mint barátnőm iránt :/ Úgy érzem, hogy boldogok lehetnénk ha belemenne a dologba... szerintetek mihez kezdjek?



2014. márc. 7. 02:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy eddig csak fiúkkal jártál nem,azt jelenti, hogy nem lehetsz biszex. De nem ítéllek el.

Ha így érzel egy.barátod iránt, akkor az a barátság nem fog működni hosszabb távon, ezzel azt akarom mondani, hogy előbb-utóbb el kell mondanod neki, azt vuszont neked kell eldöntened, hogy mikor.(saját tapasztalat)

2014. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el neki, különben lehet, hogy később megbánnád. Persze elég nehéz ez, pláne úgy, hogy sose lehet előre tudni ki, hogy fog reagálni. De ha már egy éve tart nálad, akkor nem egy hamar elmúló dologról van szó, így szerintem jobb ha elmondod.
2014. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg! Szereted és szeretnél vele lenni. Az őszinteség pedig sokat számít. Biztos nem lehet véletlen az sem, hogy minden nap beszéltek és úgy érzed, mintha ő lenne a lelki társad. A kapcsolat alapja adott. Sok sikert! :)
2014. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!