Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után újra kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra kezdeni?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van? Ki dobott kit? Mi volt az oka? Hány hónap/év kellett ahhoz, hogy újra egy pár legyetek? Hogyan jöttetek újra össze és miért? Ki kezdeményezett?


Nagyon megköszönném a válaszolóknak.



2014. márc. 9. 01:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most morbid leszek, de én soha egy volt barátnőmmel sem kezdtem újra. Aminek vége, annak vége. 25F
2014. márc. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Az exeddel összejönni olyan, mint zuhanyzás után felvnni a szennyes ruhát" azt hiszem ebbe benne van minden ;-)
2014. márc. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Negatív kommentelők kíméljenek.
2014. márc. 9. 02:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem lehet azt írni, hogy nem jó újra kezdeni? Akkor miért tetted fel a kérdést, hogyha csak olyan választ fogadsz el amilyet hallani akarsz? (Első válaszoló voltam.)
2014. márc. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igazuk van, semmi értelme, segget csinálsz a szádból.
2014. márc. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert nem a kérdésre válaszoltok. engem az információk érdekelnek.
2014. márc. 9. 02:55
 7/12 anonim ***** válasza:
abszolút a kérdésre válaszol mindenki. a fő kérdés "Szakítás után újra kezdeni?" erre meg is jöttek a válaszok, az alkérdések többsége privát dolog és abszolút lényegtelen is mert nem befolyásol semmit azon, hogy ami egyszer nem működött az másodjára is kék halált fog dobni.
2014. márc. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ő dobott ki, mert megunt. Nem kezdtük újra.
2014. márc. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És ha rajtam múlik, nem is fogjuk újra kezdeni. Habár normális lány, meg szerettem őt, vége.
2014. márc. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én hiszek az újrakezdésben, ha egyszer belém szeretett, miért ne tudna még egyszer?
2014. márc. 9. 02:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!