Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után újra kezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra kezdeni?

Figyelt kérdés

Kinek milyen tapasztalata van? Ki dobott kit? Mi volt az oka? Hány hónap/év kellett ahhoz, hogy újra egy pár legyetek? Hogyan jöttetek újra össze és miért? Ki kezdeményezett?


Nagyon megköszönném a válaszolóknak.



2014. márc. 9. 01:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az addig rendben is van, hogy még egyszer beléd szeret. De ha újrakezditek, akkor ismét elő fognak kerülni ugyanazok a problémák, amik miatt anno szakítottatok. Akkor és csakis akkor kezdjétek újra, ha biztosak vagytok benne, hogy tudjátok majd másképp csinálni!

Én nem jönnék újra össze az exemmel. Én hagytam el, mert már nem szerettem.

2014. márc. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én hagytam ott 4 év után. 1évet voltunk külön, mindkettőnknek volt más. Aztán megint 4 együtt töltött év után megint vége lett. A második kör hiba volt. Ugyanazok a problémák jöttek elő, csak rosszabb változatban.
2014. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!