Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIT tegyek? Ebben a szituációb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT tegyek? Ebben a szituációban ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal 4 hónapja. Néha írt sms-t de csak ha volt valamilyen alkalom pl karácsony, újév stb. Nem beszéltünk, nem találkoztunk a szakítás óta. Én pár hete írtam neki hogy kérnék tőle valamit. Erre felhívott hogy miről lenne szó. Egy kisebb szívességet kértem tőle. Mindegy mit. A lényeg hogy mondta hogy rendben amiben tud segít. Ezt telefonon beszéltük erre a végén már tenném le a telefont bejön anyám és felkiált hogy már megint a Kristóffal beszélek. Én gyorsan kinyomtam a telefont. Remélem nem hallotta meg. Anyám sosem örült a kapcsolatunknak de elfogadta. Most meg attól félt hogy újra akarom vele kezdeni pedig erről szó sincs! Egy kis segítséget kértem tőle de nem azért hogy újra összejöjjek vele hanem mert tényleg szükségem van arra amit kértem tőle de ez nem nagy szívesség csak meg kell kérdeznie valakitől valamit egy szakmai dologban. Most az a helyzet hogy nem hívott azóta. Lehet meghallotta amit anyám mondott bár nem hiszem mert rögtön kinyomtam a telefont én utána visszahívtam hogy bocsi csak lemerült de elég zaklatott volt a hangom mert anyámmal vitáztam előtte lehet hogy emiatt nem hív pedig megígérte hogy segít. Most mit csináljak hívjam fel és kérdezzem meg tőle hogy mi van? Várjak tovább hogy segít abban amit megígért vagy mondjam hogy akkor mindegy ha nem tud segíteni csak akkor mondja és nem várom? Vagy ne hívjam? Ti mit tennétek? Csak attól félek hogy meghallotta anyámat és ezért nem hív.
2013. jan. 24. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szakítottál vele, akkor mért vársz tőle segítséget utána? Más nem tudna segíteni?
2013. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám megint. :)
2013. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Más nem mert ez egy szakmai dolog. És csak őt ismerem aki ebben a szakmában dolgozik. A másik meg hogy attól hogy szakítottunk nem kell teljesen vadidegennek kezelni a másikat és hozzá sem szólni. Nem haraggal váltunk el. És amit kértem nem egy óriási szívesség.
2013. jan. 24. 14:29
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó csak azt sem akarom hogy azt higyje hogy "nyomulok" mert nem erről van szó. És úgy gondoltam ha megígérte hogy segít akkor majd hív. Hívott is előtte még mondta is hogy még nem tudott beszélni az illetővel az ügyemben de mindenképp fog. Eltelt azóta jó pár hét és semmi. Lehet hogy amiatt hogy furcsán viselkedtem anyám miatt. Ő tudja hogy anyám nem kedvelte túlzottan. De azért jól megvoltak még együtt voltunk anyám kedves volt vele.
2013. jan. 24. 14:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Írj neki egy smst, hogy ha a megbeszélt dologban előrehaladt, hívjon fel.
2013. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És mi az a szakma amiben egyes egyedül csakis ő tud segíteni?
2013. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az meg olyan mintha sürgetném. Arra gondoltam hogy inkább hagyom az egészet majd valahogy más úton elintézem igaz sokkal körülményesebb lesz mintha segített volna. De már megbántam hogy segítséget kértem tőle. Ha anyám miatt nem hív azt is mondhatta volna. De nem mond semmit nem csinál semmit. Én meg csak várok hogy mi lesz.
2013. jan. 24. 14:43
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor ha nem muszáj, inkább hagyd. és ennyi.
2013. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor is furcsa, hogy pont attól kérsz segítséget, akit egyszer már elutasítottál. Főleg, hogy a szakítás óta nem találkoztatok, de ha szükséged van valamire, akkor rögtön hozzá rohansz. Tedd ahogy jónak látod!
2013. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Egy jogi dolog. Én nem ismerek más jogászt. És nyílván ha az embernek akad valami problémája előbb az ismerőséhez fordul vele. De mondom most úgy vagyok vele hogy inkább elintézem más úton igaz nehezebb lesz mivel nem vagyok jártas a jogszabályokban ezért is kérdeztem tőle. Most már tudom hogy mint ismerős sem számíthatok rá. És tényleg nem kértem semmi extra nagy szívességet csak neki van egy olyan kollegája aki többnyire olyan ügyekkel foglalkozik ami nekem van és mondta tőle megkérdezi. De eddig nem tette...
2013. jan. 24. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!