Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon vágyom egy KOMOLY...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom egy KOMOLY kapcsolatra, idősebb fiú mellett! Miért nem tudja ezt senki elfogadni?

Figyelt kérdés

Mindenki szerint fiatal vagyok. Lehet, hogy eddig még csak 14 évet éltem, de ez nem jelenti azt, hogy a mentális képességeim is egy 14 éves lány szintjén vannak.

Rettenetesen szeretethiányos vagyok, és nagyon szeretnék már egy komoly kapcsolatot, de valahogy a korosztályomban nem találok olyan értelmi és érzelmi szinten álló fiút, aki illene hozzám. Baráti köröm is 18-19-20 évesekből áll, szüleim is idősek és eddig mindig 18 év körüli fiúkkal szimpatizáltam. De mindig jött a probléma, hogy barátnője van, messze lakik, és egyéb negatív tényezők. Többek szerint "túl sok körülöttem a felnőtt", ami véleményem szerint nem túl előnyös. :/

De mégis. Miért nem tudják elfogadni, hogy szeretnék komoly kapcsolatot? Miért kelezel le mindenki, hogy "de hát te még csak 14 vagy!"?

Nagyon irritál! Kérlek segítsetek!



2014. márc. 21. 21:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Az a probléma hogy minden lehetőségem megvan rá, hogy ismerkedjek, rengeteg helyre járok, többek között zeneiskolába, városi diákönkormányzatos vagyok, kosárlabda egyesületben játszom, de valahogy sosem jön össze. Elég rossz.

8.-os vagyok.

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 22. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!