Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Semmi erkölcsösség nincs már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi erkölcsösség nincs már az emberekben?

Figyelt kérdés

Újra és újra teljesen kiborít, amit látok, most leírom ide is.


19 éves vagyok, végzős vagyok a gimnáziumban, s évről évre újabb mocskos történeteket jutnak a fülembe. Hogy az osztálykirándulásokon, ahol én a barátaimmal voltam főleg, vagy épp naivan udvaroltam a lánynak, akibe épp beleszerettem, az osztály nagy része orrba-szájba kavart egymással, ha volt amúgy kapcsolatuk valakivel, ha nem. Természetesen nem kell mondanom, hogy a lányok is (vagyis egy lány, aki négy éve tetszett) ugyanezt csinálta, mint kiderült. Engem persze visszautasított. De ez most más téma.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez már mindig így lesz-e? Lesznek egyáltalán valamilyen életkorban normális emberek, vagy vannak egyáltalán a világon? Már ami a hűséget és az erkölcsöt illeti. Mert például rokonaimról, ismerőseimről, akik már 40-50-es felnőttek is olyan mocskos dolgokat hallok néha, hogy elmegy a kedvem az élettől.



2014. ápr. 1. 11:23
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Na, ez az utolsó hozzászólás tetszett. Ment a pacsi.


#7 voltam

2014. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!