Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiakadtam barátnőm, most én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam barátnőm, most én vagyok a hibás? (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

19 évesek vagyunk, 7 és fél hónapja járunk, és van egy olyan pont aminél nem értünk egyet. ez pedig a szex, és társai...

A barátnőm ugyanis szűz még, és nagyon nem érzi magát készen erre a dologra, elég sokszor összeveszünk emiatt és ami legidegesítőbb mind közül, hogy NEM LEHET VELE TÁRGYALNI ERRŐL...ugyanis ha hiszitek ha nem, egyszerűen megnémul (SZÓ SZERINT AHOGY MONDOM NEKTEK).

Úgy képzeljétek el abszolút nincs rossz beszélőkém, sőt éppen ellenkezőleg, és egész könyveket regéltem neki hogy vajon mi baja lehet de egyszerűen SE kép SE hang.

Akárhogy próbálok segíteni neki, elutasítja a orált meg szerinte "gusztustalan", a pettinget is csak nagy nehezen engedte meg, ő SAJÁT MAGÁTÓL ezt nem viszonozza nekem, és úgy érzem hogy csak egy kellék vagyok neki. Ami szerintem azért nem igaz, mert érzem hogy szeret..sokszor ki akar bújni a kérdés alól azzal hogy megölel és azt hiszi ezzel minden rendeben van, merthogy "szeressük egymást azt' az a lényeg"..

szó szoros értelmében HAJTHATATLAN.

És ez azzal zárult le, hogy tegnap megint fölfeszgettem neki a témát hogy beszéljük meg, de egyszerűen semmi.. Én meg aztán fogtam magam és míg a szobába volt felvettem a cipőm és távoztam a kapun..hazamentem.

(Az utca végéről láttam hogy kijött a kapuhoz megnézni hogy minek mentem haza, de tegnap óta nem is írt hogy mivan, semmi..)

Nagyon kiakaszt a dolog..



2014. ápr. 5. 15:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

Én hagynám a csajt. Ha még kommunikálni is képtelen 19 évesen akkor mit akar majd később?

Nem lehet mindent megoldani egy öleléssel és nem 13 évesek vagytok, hogy egy "szeretlek"-el helyettesíts minden intimitást.

2014. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
6%
Hát ne cseszegesd! Nem kívánság műsor te Rómeó. Ő nem akarja még akkor csillapítsd a vágyaid. Ne legyél ilyen barom. El is veszítheted őt, ha így folytatod és meg is érdemelnéd.
2014. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 kolosszus22 ***** válasza:
55%

Éretlen még, gyerekes, 29 évesen 7 hónapnyi együttlét után már illene aktív nemi életet élni, de ez őt úgy tűnik nem érdekli, lehet még csak nem is kívánja a szexet. Beszélni sem lehet vele, szerintem dobd a csajt és keress egy normális, egészséges szexualitással rendelkező lányt.

Egyébként az ilyet nem tudom megérteni, minek akar pasizni az ilyen, akit a szex nem érdekel (éretlen egy kapcsolatra), csak azért, hogy legyen kinek búját-baját elpanaszolni? Elvégre tetszik-nem tetszik a párkeresés hajtórugója és az, hogy vonzódunk a másik nemhez a szexualitással, gyereknemzéssel van összefüggésben. Ez így barátság köztetek csak, nem más.

2014. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 kolosszus22 ***** válasza:
29 helyett 19-et akartam írni.
2014. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Én ezzel tisztában vagyok kedves második, de miért nem mondja el akkor sem hogy mi bántja valójában? Tudtommal nem egy idegennel osztja meg a gondjait..

Nagyon szeretem ezt a lányt, eddigi talán "legkomolyabb" kapcsolatom. Azt hittem ha korombeli barátnőre találok rá, akkor minden megoldódik.

Erre tessék...én érzem itt magam kínosan emiatt mintha egy kis tizenévesnek dumálnék...

2014. ápr. 5. 15:25
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Nincs valami magas érzelmi intelligenciája a "barátnődnek". És ez nagy baj, mert később még rosszabb lesz. Kell hogy legyen az embernek szexuális műveltsége és kultúrája is. Én nőként mondom, hogy hagyd a fenébe, az ilyen idiótákat.
2014. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az jutott az eszembe, hogy elképzelhető, hogy valamilyen rossz élménye volt ezzel kapcsolatban gyerekkorában. Ezért kerüli a témát, ezért képtelenség vele beszélni esetleg? És ha eddig nem árulta el, ezután sem fogja valószínűleg.

Gondolom, ha felvetnéd a szexuálpszichológus szakembert, vérig sértődne.


Ha meg nem valami trauma blokkolja benne a szexualitást, akkor egyszerűen csak még mindig nem érett rá, ami azért elég furcsa. Az egy dolog, hogy nem tudod ráerőltetni, de nyilván nem is akarod, nem ez jön le az írásodból; viszont ha megbeszélni is képtelen, akkor veszett ügy. Egy normális párkapcsolatnak arról kellene szólnia, hogy bizalommal fordulhatunk egymáshoz, mindent meg tudunk beszélni kulturáltan és őszintén, anélkül hogy veszekedés lenne belőle.


Mi is 19 évesek vagyunk a párommal (én vagyok a lány), a szexuális életünk pedig tökéletes. Nekem szűz volt a párom, mikor két éve összejöttünk, nem siettünk el semmit, neki nem volt ellenvetése semmivel kapcsolatban sem (talán kb. fél év után feküdtünk le). A szexualitásról rengeteget beszélgetünk, megosztjuk egymással a vágyainkat, élményeinket, gondolatainkat, és ez lenne a normális.

2014. ápr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Most reménykedjek benne hogy "majd kialakul nála ez is valahogy"..
2014. ápr. 5. 15:30
 9/32 anonim ***** válasza:
Kolosszus azért megkell válogatni kivel és erre való az ismerkedés... Ja te egyből dugsz aztán ismerkedsz. Ez így világos. Utána meg a sírás, hogy egy nagy kvrva. Igenis tök normális a csaj! Idióták.
2014. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ő attól is fél szerintem, hogy olyan ellen okot tudna mondani a szexre, amit én BIZTOSAN nem fogadnék el..mert tuti valami hülyeség lenne.

Héba-hóba azért kiestek bizonyos szótöredékek a száján, pl. olyasmi hogy "te már csináltad, nincs tapasztalatom, hiányzik belőlem ez-az" stb..

de hogy a jó égbe akar így tapasztalatot szerezni egyáltalán ha meg sem engedi hogy segítsek neki.

2014. ápr. 5. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!