Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiakadtam barátnőm, most én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam barátnőm, most én vagyok a hibás? (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

19 évesek vagyunk, 7 és fél hónapja járunk, és van egy olyan pont aminél nem értünk egyet. ez pedig a szex, és társai...

A barátnőm ugyanis szűz még, és nagyon nem érzi magát készen erre a dologra, elég sokszor összeveszünk emiatt és ami legidegesítőbb mind közül, hogy NEM LEHET VELE TÁRGYALNI ERRŐL...ugyanis ha hiszitek ha nem, egyszerűen megnémul (SZÓ SZERINT AHOGY MONDOM NEKTEK).

Úgy képzeljétek el abszolút nincs rossz beszélőkém, sőt éppen ellenkezőleg, és egész könyveket regéltem neki hogy vajon mi baja lehet de egyszerűen SE kép SE hang.

Akárhogy próbálok segíteni neki, elutasítja a orált meg szerinte "gusztustalan", a pettinget is csak nagy nehezen engedte meg, ő SAJÁT MAGÁTÓL ezt nem viszonozza nekem, és úgy érzem hogy csak egy kellék vagyok neki. Ami szerintem azért nem igaz, mert érzem hogy szeret..sokszor ki akar bújni a kérdés alól azzal hogy megölel és azt hiszi ezzel minden rendeben van, merthogy "szeressük egymást azt' az a lényeg"..

szó szoros értelmében HAJTHATATLAN.

És ez azzal zárult le, hogy tegnap megint fölfeszgettem neki a témát hogy beszéljük meg, de egyszerűen semmi.. Én meg aztán fogtam magam és míg a szobába volt felvettem a cipőm és távoztam a kapun..hazamentem.

(Az utca végéről láttam hogy kijött a kapuhoz megnézni hogy minek mentem haza, de tegnap óta nem is írt hogy mivan, semmi..)

Nagyon kiakaszt a dolog..



2014. ápr. 5. 15:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

lehet, hogy nem bántja semmi csak egyszerűen 19 évesen még nem kész rá....hihetetlen, de van ilyen. az ilyen, hogy fogod, és otthagyod, meg zsarolásként éli meg, és még annyira sem lesz kedve hozzá..

nincs olyan, hogy 19 évesen 7 hónap után "illik"nemi életet élni. ha beleerőszakolják, nem is fogja élvezni, az 100. valósuínűleg nem is igazán izgul fel, mikor továbbmentek a csókolózásnál.. én már egy szenvedélyesebb csóktól is simán beindulok..

szóval NE NE ERŐLTESD ÉS ÉRZELMILEG ZSAROLD! ezzel csak távolítod magad a céltól. elhiszem, hogy nagyon kanos vagy, de légy türelemmel, próbálj csak pettingelni, ne add fel és ha egy év járás után is ez a helyzet... akkor szakíts, jobb lesz mindkettőtöknek..

2014. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
9/10-esnek szólnék hogy igazad van, tényleg normális a barátnőm, és a legrendesebb akit eddig ismertem...de ezt te is beláthatod hogy normális kapcsolatnak bizony része a szex..
2014. ápr. 5. 15:37
 13/32 kolosszus22 ***** válasza:
91%
9-es, nem dugok egyből, de ha valakivel 7 hónapig senki nem fogja nálam húzni szex nélkül (ott már valami bibi van), igaz én már lassan 27 leszek és nem jövök össze 19 évesekkel. A másik, hogy beszélni se hajlandó a gondjáról, így csak az idő fog telni, de nem fognak 1-ről a 2-re jutni soha.
2014. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem is az a fő gond, hogy nem szexel (bár tény, hogy elég érdekes), hanem az, hogy beszélni sem hajlandó róla. Az pedig, hogy semmit sem viszonoz, az számomra eléggé visszataszító. NIncs semmi szexuális kultúrája a lánynak és tenni se hajlandó érte. Ő az a tipikus "nő", aki fadarabot játszik az ágyban, megmozdulni képtelen, és szülés után egy ujjal sem lehet majd hozzáérni, és klimaxig a gyerekekkel fog takarózni, csak hogy elkerülje a szexet.
2014. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, mert a srác szexuális kultúrája a csillagokat verdesi... ezerféle módon jelezte már szerencsétlen lány, hogy ő ezt még mind nem akarja, de ez csak erőlteti, napi szinten rákényszeríti a pettinget, erőltetné a többit is... ember, ha valaha is akarta volna, ezekkel a húzásaiddal végképp elvetted a kedvét.
2014. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én azt vettem ki a szavaiból, hogy próbálta vele megbeszélni. Még beszélni se hajlandó a csaj erről? Ne már..
2014. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
47%

- Szivem, szeretném ha... ez meg az...

- Nem, én ezt nem akarom.


Ennél többet mit kell beszélni. Ezek után minden szó csak erőltetés, a szexet nem megbeszélni kell, hanem akkor csinálni, ha mindketten készen állnak. Aljas dolog érvekkel előhozakodni, amik mind arról szólnának, hogy a fiú szerint a lánynak miért KELL mindenáron lefeküdnie vele, akkor is, ha még nem akarja. Totál mindegy miért nem, innentől kezdve felesleges erőltetni.

2014. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem igenis, érdemelne annyit a srác, hogy megmondja, hogy miért nem. Ugyanis nem mindegy, hogy miért.


Ha azért mert undorodik az egész szextől, ki nem állhatja és a büdös életben nem akarja csinálni majd, akkor becsapja a srácot, aki feleslegesn vár rá.

Ha csak arról van szó, hogy még nem akarja, mert fél, vagy mert még nem készült föl rá vagy akármi, akkor még van értelme várnia.


De így mire várjon? Megértem a srác aggodalmát. Teljesen bizonytalan az egész, nem tudni, hogy prűd a csaj, vagy csak még fél. Becsapja így a srácot, nem tisztességes, nem mondja meg, hogy mi a problémája, esélyt sem ad neki, hogy esetleg döntsön, és keressen egy másik lányt, csak húzza az időt.

Nem tisztességes.

2014. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
37%

huhh megnyugodtam a kezdeti véleménymezőny változásán :)

szeretlek titeket, gyikes emberek

2014. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
37%
18-as, ezen mi becsapás?? ott van a kérdésleírás elején, a lány nagyon nem érzi késznek magát. ezen nem igazán van mit megbeszélni :/ a sok megbeszéléserőltetés pedig csak arra jó, hogy még inkább kevésbé fogja késznek érezni magát. ha nem trauma áll a dolog mögött, akkor valószínűleg ő olyan fajta csaj, akit mindig magasztalnak az oldalon, hogy sak akkor akarja elveszíteni a szüzességét, mikor az igazinak gondolja a pasit, és valóban kész rá... nos, vannak ilyen emberek.
2014. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!