Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiakadtam barátnőm, most én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam barátnőm, most én vagyok a hibás? (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

19 évesek vagyunk, 7 és fél hónapja járunk, és van egy olyan pont aminél nem értünk egyet. ez pedig a szex, és társai...

A barátnőm ugyanis szűz még, és nagyon nem érzi magát készen erre a dologra, elég sokszor összeveszünk emiatt és ami legidegesítőbb mind közül, hogy NEM LEHET VELE TÁRGYALNI ERRŐL...ugyanis ha hiszitek ha nem, egyszerűen megnémul (SZÓ SZERINT AHOGY MONDOM NEKTEK).

Úgy képzeljétek el abszolút nincs rossz beszélőkém, sőt éppen ellenkezőleg, és egész könyveket regéltem neki hogy vajon mi baja lehet de egyszerűen SE kép SE hang.

Akárhogy próbálok segíteni neki, elutasítja a orált meg szerinte "gusztustalan", a pettinget is csak nagy nehezen engedte meg, ő SAJÁT MAGÁTÓL ezt nem viszonozza nekem, és úgy érzem hogy csak egy kellék vagyok neki. Ami szerintem azért nem igaz, mert érzem hogy szeret..sokszor ki akar bújni a kérdés alól azzal hogy megölel és azt hiszi ezzel minden rendeben van, merthogy "szeressük egymást azt' az a lényeg"..

szó szoros értelmében HAJTHATATLAN.

És ez azzal zárult le, hogy tegnap megint fölfeszgettem neki a témát hogy beszéljük meg, de egyszerűen semmi.. Én meg aztán fogtam magam és míg a szobába volt felvettem a cipőm és távoztam a kapun..hazamentem.

(Az utca végéről láttam hogy kijött a kapuhoz megnézni hogy minek mentem haza, de tegnap óta nem is írt hogy mivan, semmi..)

Nagyon kiakaszt a dolog..



2014. ápr. 5. 15:14
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Lelehet pontozni, de az agyamat eldobom az ilyen "nem vagyok még rá eléggé felkészülve" dologtól. Mit kell erre felkészülni? A szex maga a gyönyör, ha azzal csinálod akit szeretsz. Az egyik legjobb érzés.

Kérdező, ugyanez volt velem is. Hidd el, aki nem akar szexelni, azután se fog jobban, ha megtörténik az első. Arra számíts, hogy míg rajta "fekszel", max annyi fogja elhagyni a száját, hogy nyomod, vagy hogy fáj neki, mert már nem nedves. Tapasztalat.

2014. ápr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Teljesen olyan mintha a volt barátnőmről lenne szó. 100 százalákosan. Ő szakított velem, mert annyira fél, hogy ezt tartotta a legjobb megoldásnak. (nővére mondta) Semmit nem lehetett vele megbeszélni, mert rögtön megsértődött.
2014. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!