Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párommal megromlott a viszonyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megromlott a viszonyunk,2 hete, hogy elrabolták az ufók- elmondanása szerint- és azóta változott meg. Lehet megzakkant vagy csak hülyére vesz?

Figyelt kérdés

Teljesen megváltozott, állandóan az ufókról beszél, mert egyik éjjel mikor egyedül aludt és én a hétvégét anyáméknál töltöttem, elvitték az ufók. Azt mondta az ággyal szembe állt 2 idegen kistermetű, nagy szemű és nagy fejű "lény"... ő azonnal ki akart rohanni, de elmondása szerint megbénult és nem engedték menni. Utána csak részletekben emlékszik mikor vitték egy sötét lagút szerű valamiben aminek a végén ott várta még legalább 10-12 ilyen lény, és asztalra fektették. Ott fényeket látott, nézték őt, fogdosták...


teljesen meg vagyok ijedve a páromtól 3 éve vgyunk együtt, eddig boldogságban éltünk semmi gond nem volt, most pedig mint aki megkattant, és azt kéri értsem meg őt... én megértem, de azért mindennek van határa, ilyeneket nehéz elhinni még akkor is ha megtörténhet. Mit csináljak? Egyszerűen nem tudom gondolkoztam, hogy elmegyek vele pszichiáterhez, nem-e a problémák okozzák nála, az utóbbi időben az anyagiak miatt is sokat rágódott.


22/L



2014. ápr. 7. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy nagyon valóságosnak tűnő álom, amit mesél neked, de a pszichiáter se rossz ötlet..
2014. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem tudom de sokat könyörög, hogy higyjem már el nem hazudik. pedig nekem még nem is hazudott, na de ilyet ki hisz el, hogy őt ufók rabolták el.
2014. ápr. 7. 11:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el dokihoz, mert ez nem teljesen normális. Senki nem hinné el neki.
2014. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Most értelmes, érett emberként válaszolj: te komolyan elhiszed, hogy elrabolták az ufók?
2014. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyzser engem is elraboltak és a páromnak végig kellett néznie. Nálunk nem volt ilyen, tudta, hogy igaz.
2014. ápr. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én nem nagyon agyaltam még ezen a témán, hogy ufók, de persze hallottam már ilyenekről, hogy vannak akiket elraboltak. ettől függetlenül még ha léteznek is, nem hiszem, hogy a mi ágyunk előtt jelentek volna meg. mondjuk a párom se foglalkozott ufókkal 3 éve vagyok vele, szóval ezért nem értem a dolgot...
2014. ápr. 7. 11:59
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy esküdözik, meg könyörög, mert az ő valóságában tényleg azt hiszi, hogy elrabolták.

Ez nagyon komoly pszichiátriai probléma, amit mindenképp kezelni kell.

Vagy a legközelebbi képzelgése mi lesz? Megöl téged, mert azt képzeli, hogy te vagy a mindent elpusztító élien?

Most nem b*romkodni meg riogatni akarlak, de ha ezt el tudta hinni, akkor mást is be tud képzelni.

2014. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bocs de a párod véletlen nem szedett aznap tudatmódosító szereket?
2014. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jogos. Állítólag, aki ilyeneket szed, teljesen valódinak képzeli a látomásait. Vagy, pl. azt hiszi, hogy tud repülni és kiugrik az ablakon.
2014. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nem szed semmit tudtommal, együtt élünk ketten, tudnék róla ha szedne valamit szerintem. csak azt furcsállom, hogy eddig azóta nem vitték el, pedig éjszaka fent voltam minden neszre felébredek már azóta...
2014. ápr. 7. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!