Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párommal megromlott a viszonyu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal megromlott a viszonyunk,2 hete, hogy elrabolták az ufók- elmondanása szerint- és azóta változott meg. Lehet megzakkant vagy csak hülyére vesz?

Figyelt kérdés

Teljesen megváltozott, állandóan az ufókról beszél, mert egyik éjjel mikor egyedül aludt és én a hétvégét anyáméknál töltöttem, elvitték az ufók. Azt mondta az ággyal szembe állt 2 idegen kistermetű, nagy szemű és nagy fejű "lény"... ő azonnal ki akart rohanni, de elmondása szerint megbénult és nem engedték menni. Utána csak részletekben emlékszik mikor vitték egy sötét lagút szerű valamiben aminek a végén ott várta még legalább 10-12 ilyen lény, és asztalra fektették. Ott fényeket látott, nézték őt, fogdosták...


teljesen meg vagyok ijedve a páromtól 3 éve vgyunk együtt, eddig boldogságban éltünk semmi gond nem volt, most pedig mint aki megkattant, és azt kéri értsem meg őt... én megértem, de azért mindennek van határa, ilyeneket nehéz elhinni még akkor is ha megtörténhet. Mit csináljak? Egyszerűen nem tudom gondolkoztam, hogy elmegyek vele pszichiáterhez, nem-e a problémák okozzák nála, az utóbbi időben az anyagiak miatt is sokat rágódott.


22/L



2014. ápr. 7. 11:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Anno 6 éves lehettem amikor egyik éjjel arra ébredtem,hogy baromi nagy fény van kint.Nem álom volt ugyan is anyukámnak és az öcsémnek is ugyan ezt kellet volna álmodnia!Kinéztem mit látok?Hogy egy tárgy lebeg a földtől pár méterre,felkeltettem anyukámat,öcsém is felébredt rá.Máig fogalmam sincs mi lehetett az,de nem szedtem tudatmódositott se akkor,sem most!

Szóval bármi megeshet!

2014. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kisebb idegösszeomlása lehetett, vagy lehet. El kéne vinni mindenképpen orvoshoz. Ettől függetlenül, én nem hiszek az idegenekben, de lehet, hogy látott valamit, amit az agya nem tud megmagyarázni. De ezen akkor is túl kell lépni előbb-utóbb, amihez nem árt egy orvos.

26F

2014. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miért hihetetlen az ufo? Ufok vannak. A Youtube-on dögivel található ilyen film. Ha nem hisztek benne, attól még lehetséges.
2014. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért hihetetlen az ufo? Ufok vannak. A Youtube-on dögivel található ilyen film. Ha nem hisztek benne, attól még lehetséges.Egy esetleges regressziós hipnózis segítene.
2014. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy erős sokk kiugraszthatja a nyulat a bokorból!

Mond hogy beszélni szeretnél vele, üljetek le, nézz mélyen a szemébe, és mond neki:

"A <neved> nevű terranoid szonda végzett az ön 36 hónapos megfigyelésével. Ma helyi idő szerint 23 óra 10 perckor a többi alannyal együtt továbbítjuk önt a QR210 transzorbitális kutatóközpontba, ahol mesterséges körülmények között folytatjuk az információgyűjtést. Saját kényelme és a szállítás biztonsága érdekében kérjük a transzport időpontjában meztelenül és magzatpózban várjon."

Ezután lassú léptekkel elhagyod a lakást, és estig elütöd az időt a városban. Este visszamész és nevetve meglesed, mit csinál.

2014. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
éjjel nem aludt egéz éjszaka ült é a villanyt se kapcsolta le. komolyabb a baj mint hittem :( és azt mondogatja, hogy érzi, hogy figyelik és jönnek érte...
2014. ápr. 8. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!