Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátnőmet, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de egy nagyon régi, jó barátom (természetesen csajszi) szerelmet vallott nekem, elbizonytalanodtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal (18/L) már két éve vagyunk együtt. Szeretem őt, tökéletes lány, ami alatt a következőt értem: szeret engem, óriási szíve van, mindenki kedveli a családban, okos, vicces, gyönyörű, más szemmel egy szűzies angyal, és csak én tudom, hogy valójában egy vadmacska... Szóval vele tényleg semmi gond nincs, sőt. Történt azonban, hogy egy régi csaj barátnőm, akibe évekig viszonzatlanul szerelmes voltam (őt felejtette el velem a párom) a napokban bevallotta, hogy mindig is szeretett és én leszek neki az első nagy szerelem. Összezavarodtam. (A két lány ismeri egymást, bemutattam őket egymásnak.) Úgy érzem, hogy kezdenek feltörni bennem a régi érzések, és vonz az új, a felfedezetlen, a beteljesületlen.

Mit tegyek?


22/F



2014. ápr. 7. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Felébredt benned a vadászösztön. Nem hinném, hogy megérné változtatni. A régi barátnőd eléggé gerinctelen módon akarja tönkre tenni a mostani kapcsolatodat. Ha igazán szeretne, nem pedig az önző irigység diktálná a szavait és a tetteit, kivárná a sorát, ha pedig a mostani barátnőd mellett maradnál, el tudná fogadni, ahogyan te is elfogadtad az ő döntését annak idején.
2014. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Egyet ne tegyél vele :

- ne legyél vele negatív !! ( saját tapasztalat)

2014. máj. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Itt csak 2 rossz választás van. Az egyik legalább korrekt, erkölcsös. Abból indulj ki h mindkettő tökéletes ( persze a 3th party lehet hogy nem!)... Most akkor miért b***nál ki a tökéletes, szűzies, ÁRTATLAN barátnőddel?!


Ő arról nem tehet hogy egy valaki most szól hogy teccesz neki. Miért nem szólt időben?! Így járt. Vagy: Ha eddig tudott várni, akkor várjon még.


Másrészt: Ha kihagyod a barát csajt, akkor lehet hogy soha vissza nem térő lehetőséget szalasztasz el.

2016. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Na mi lett végül? :D
2020. ápr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Két szék közül a pad alá 🤷‍♂️
2020. ápr. 9. 03:09
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor szokott az ember “két szék között a pad alá” esni.


Vonz az ismeretlen, régi vágy nosztalgiája, de semmi több.


Nekem volt egy plátói szerelmem. Volt egy kis flört is, ami azért viselt meg, mert számomra ő valójában elérhetetlen volt.


Eltelt 20 év, összefutottunk a villamosmegállóban, rácsodálkoztam, ráköszöntem, látszott, hogy tipródik, téblábol, jött a villamos, elmentem. Attól kezdve “érdekes módon” szinte nap mint nap összefutottunk. Aztán beszélgettünk. Mocorgott is bennem a régi vibrálásból valami, de aztán elengedtem. Nem láttam értelmét, hogy a harmonikus családi életünket felborítsam, a bizonytalanra alapozva fájdalmat okozzak a férjemnek, megbolygassam a gyerek életét. Izgalmas lett volna, hogy “milyen lehet vele” amúgy, igazán. De átgondoltam, hogy aztán jönnének a hétköznapok, gondok, s nekem sokkal többet jelent a férjem, az egyénisége, a gyerekem egészsége, a szép életünk, mint hogy kockára tegyem holmi “múltba sóvárgó” kalandért.

Hát így, valahogy.

2022. nov. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én a 10es válaszoló vagyok,hihetetlen, hogy ennyi idö után pont most bukkant fel a kérdés.

Túl vagyok egy számomra nagy szerelmen, ahol szintén viszketni kezdett a lánybarátnö lábai közt és összejöttek a pasimmal. Aki nyílván azóta nem a pasim már.

Úgy tűnik mindig lesznek nők akiknek a másiké kell mert kihívást látnak benne és vonzóbb a foglalt pasi, és lesznek mindig ilyen pasik akiknek az agya a tökükben van.

Persze azóta nincsenek együtt és könyörög a volt pasim, hogy vissza akar jönni. Sajnos már megundorodram tőle.

2022. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!