Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotoknak egy másik lány lenne a múzsája?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, művészember az illető.

2014. ápr. 8. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, az intenzív figyelemből lesz a szerelem.
2014. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, attól függ mit takar nála a "múzsa".


Én is ún. művészember vagyok, az inspiráció és az érzelmek elég messze vannak egymástól. Az ember a "múzsájával" elég sokmindent megcsinál, pl. az írók feldarabolják, a festők a legelőnytelenebb pozítciókba csavarják, a filmesek felrobbantják...A múzsa egy érdekes karakter, de gyakran nagyon nem pozitívan jellemezhető, csak érdekes.


A múzsa csak alapanyag, én meg egy valós viszonyban vagyok vele, mint emberrel.

2014. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én voltam "múzsa" és azt kell mondjam, érdekes kapcsolat van a művész és az ihletője között, de ez nem feltétlenül szerelem.

a mi esetünkben sem volt. az illetőnek az tetszett, hogy akkoriban betegesen sovány voltam és kitekert pozíciókban fotózott/rajzolt le.

akkor volt, hogy megkötözött és ki kellett szabadulnom, erről novellát írt. akkor megmásztunk egy hatalmas lépcsősort (én eléggé beteges lévén kifulladtam) ez őt megihlette, ilyet akart látni.

igazából az emberi törékenységet, a szenvedést akarta kiragadni és ehhez jó múzsa voltam.

a barátnője egy teljesen átlagos lány volt, átlagos dolgokat csinált, vele ilyeneket nem tudott játszani, a sötét oldalát elővenni, provokálni, lényegében kínozni.

Sokféle ember van és nem minden művész megy el messzire, ő igen. de nagyon jók is a munkái.

engem ont ezért nem zavarna egy múzsa, mert más, őt egyszerűen máshogy látja, egy eszköz és ritkák a gyengéd érzelmek.

ez az illető pl. szeretett megsajnálni. de megsajnálni csak azt lehet aki szánalomra méltó és a partnere nem ilyen volt. viszont akin sajnálkozol azt nem szereted szerelettel. ilyen egyszerű

apukám is festő, de ő megint másmilyen. őt különböző gyerekmesék illusztrációihoz ihletem meg pl. vagy elvont képekhez. Néha lerajzolja az arcom, az alakom különböző nézőpontokból de semmi extra. azért mert nem anyum a "múzsa", még semmilyen beteges módon nem viszonyulunk egymáshoz. ez olyan, mint a ruháknak a próbababa, vagy egy vállfa.

2014. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Főleg a harmadik válaszolónak a kimerítő, hosszabb választ.


Az a helyzet, hogy már több, mint 5 éve ismerem őt, és azóta szerelmes vagyok belé. Újra és újra lerajzolom, és most már nem csak realisztikus portékat, hanem fantasy témájú képeket is készítek róla. Egyedül ő tud igazán megihletni. Viszont ő mást szeret, és nagyon valószínű, hogy soha nem lesz az enyém. Viszont, mint múzsára szükségem van, ahogy egy támaszra, egy párra is.

2014. ápr. 12. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!