Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek most ha a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most ha a baratnom lelkileg serult es kidobott?

Figyelt kérdés
1 honapja jottunk ossze minden nagyon jo volt ott aludtunk mar egymasnal de meg nem volt semmi. Vasarnap ota megvaltozott ma beszeltunk a dologrol facebookon irta meg h tul szeretem es o nemtud ennyire mert nemakar megbantani mert elt magatol eshogy tul jo vagyok hozza. Facebookon szakitott amitol egesz ejszaka kivoltam irtam de reggel is csak ilyeneketnir hntovabb kell lepni pedig gyozkodtem h ebben az 1 honapbn minden rendben volt vonzalom is megvolt. Ma este talan talalkozunk bar aztmondja tobbet nem akar mit tegyek mit mondjak olyanokat mondott h nemtud szemembe nezve megmondani ugyanezt. Mit csinaljak este ha kijon hozzam? Hozzakell tenni h elozo kapcsolata nagyon rossz volt es lehet azert mond ilyet h nemakar megbantani de mintha nemis latna mit irokncsak visszaitja h vege

2014. ápr. 9. 06:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
okés köszi!
2014. ápr. 9. 11:32
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az a kérdés, érdemes-e ennél is több időt és energiát fektetned egy ennyire labilis és kiszámíthatatlan lányba?


Rendben, szereted őt... de ha ő hajlamos ide-oda táncolni ebben a kapcsolatban, akkor azért törni magad, hogy rendbe hozz valamit, amiben te soha nem is voltál hibás, tényleg értelmetlen.


Ez olyan, mintha visszakéreckednél egy aknamezőre.


Örülj, hogy még viszonylag hamar lett vége, és nem házastársként, vagy épp összeköltözve jött rá az indokolatlan és szeszélyes szabadulhatnék. Egy szakítás mindig fájdalmas, de ha nem működőképes az adott kapcsolat, akkor jobb inkább előbb lenni rajta túl.


Az már csak grátisz, hogy SMS-ben, Facebookon, zenélő képeslapon nem szakítunk. Hiába nő, akkor is bunkó gesztus.


26/F

2014. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lifeishard ***** válasza:

Először is ne "talizz" vele. Te faszi vagy, nem talizol emberekkel, hanem találkozol, és hidd el, ez nem szőrszálhasogatás.

Másodszor, "túl jó vagy hozzám" = mindig csak és kizárólag a jót adod, bármit teszek, akkor is, tehát nem állsz ki magadért, vagy csak hisztizel, és nem kapom meg tőled az érzelmi változatosságot, magyarul meguntalak.

Szerintem vagy hagyd a fenébe, vagy ha már mindenáron vele szeretnél lenni, hát változtass.

28/F

2014. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat srácok!
2014. ápr. 9. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!