Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerlmet nehéz elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerlmet nehéz elfelejteni?

Figyelt kérdés
Igaz ez egy reménytelen szerelem mégis szeretem még nagyon fiatal vagyok, de mégis szerelmes.

2014. ápr. 12. 16:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem vele veszttem el hisz csak 14 éves vagyok
2014. ápr. 12. 20:56
 12/15 anonim ***** válasza:
persze én nem arra gondoltam, hanem ha 1 lány életében úgy alakul, ha még ráadásul olyan komolyságú az első szerelem.
2014. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tényleg? Basszus...

Pedig már reménykedtem hogy elfelejtem!

Én 3 hónapja küzdöm vele!!!

2014. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én az elsőre alig emlékszem... nekem az utolsót mindig nehezebb!
2014. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az első nagy szerelmemmel 14 évesen jöttem össze, 4 évig voltunk együtt. Egy sms-t küldött, amiben az állt, hogy már nem szeret és megismert mást. Darabokra törtem, csak sírtam és sírtam folyamatosan, nem bírtam enni, hánytam, stb. Szörnyű érzés volt.. Már több mint 1 éve, de még mindig nagyon fáj, és azóta sem volt senkim. Ez érthető, mert tőle kaptam az első csókomat, vele feküdtem le először. Sosem fogom elfelejteni
2014. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!