Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti megsértődnétek ha...

Fiúk! Ti megsértődnétek ha egy lány azért utasítana vissza titeket mert külsőre nem jöttök be neki?

Figyelt kérdés

Rosszul esne vagy mit éreznétek?

Nem csak a csúnya fiúkra gondolok, mert olyan is lehet, hogy valakinek egy jól kinéző srác nem jön be.


2013. máj. 26. 03:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jah, elküldeném a faxba és keresnék mást, millió lány van...
2013. máj. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azért kétlem, hogy neked az összes lány bejönne...

Nem tetszhet mindenki mindenkinek!

2013. máj. 26. 03:14
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez tény, de tapintatosan is el lehet küldeni vkit, meg amúgy is hagynám a francba, nem beszélnék vele többet...
2013. máj. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És hogy lehet tapintatosan elküldni? Az nem jó, hogy "ne haragudj, de nem vagy az esetem"?
2013. máj. 26. 03:19
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát elég sablonos, de jobb mintha hitegetnéd... :D:D
2013. máj. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Én mindig úgy vagyok vele hogy majd úgyis jönni fog egy jóképű lovag és jól megszívat benneteket...Tehát visszakapjátok azt a rossz érzést (többszörösen is) amit ti adtatok nekem.Ha nektek ez kell akkor oké,inkább egy jóképű csávó még akkor is ha szarrá sz*pat titeket
2013. máj. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Kell nektek a seg.gfej, kigyúrt állat, aki ha megbánt utána mehettek a "nem az esetem " átlag, jófej sráchoz kisírni magatokat. Ez az igazság, és igen ku.rva szarul szokott esni, főleg, ha századjára játsszák el veled.
2013. máj. 26. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
A kitartásom úgyis meggyőz arról, hogy bejövök, csak te voltál hülye először.
2013. máj. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szarul esik, de még mindig jobb annál, mint ha mástól tudom meg, hogy azért nem jöttek neki be, mert nem vagyok az esete, miközben ő meg lázasan hiteget.
2013. máj. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jöttem
2013. máj. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!