Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, a s.nőm bátyja .. 18 éves.

Jó párszor találkoztunk már, beszélgettünk, megismertük egymást.

Ő többet szeretne, de nekem viszont nem jön be.

Nem szeretném megbántani, mert elég érzékeny, és amúgy sem vagyok az a szívtelen típus, szóval nem lenne szívem bántani Őt.

Legutóbb, 2 nappal ezelőtt, amikor már sokadjára visszautasítottam, "begyógyszerezett", kórházba került.

Szerencsére nem lett nagyobb baja.

Tiltottam Facebook-ról, és azóta nem is beszéltem vele, mégis lelkiismeret furdalásom van.

Van egy másik srác, akivel már jobban eltudnám képzelni magam, viszont Ő meg az a tipikus "Rossz fiú", aki hajlamos rá, hogy játsszon a lányok szívével.

Találkoztunk már párszor, és sokkal szabadabb, mint a másik srác. Vele jobban érzem magam.

Viszont egyik sem hozzám való.

Elég furán hangozhat, hogy akkor most mi is a probléma ?! .. Igazából én is ezt szeretném tudni.

Mért nem tudok dönteni ?

Döntenem kell egyáltalán ?

Az is döntés, ha nem döntök sehogy ?

Hogy szabadulhatnék meg mihamarabb ezektől a kellemetlenségektől ?

Valaki segítsen pls.!!!!!!


16/L



2014. ápr. 28. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobban válogasd meg a barátnőidet.
2014. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te már rég döntöttél, mi a kérdés?


Ja, a lelkiismeret furdalás... Én úgy vettem észre, hogy 18-19 éves korotokra nyomtalanul eltűnik, a lelkiismerettel együtt.

2014. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves "ELSŐ"!

Azért azt leszögezném, hogy egy tisztességes lányról beszélünk .. vagyis rólam.

Nem keveredem "olyan" társaságba, nem dohányzom, nem járok el bulizni, és nem iszom!

Gúnyolódó válaszaid jó lenne, ha hanyagolnád!

Nagyon megköszönném ..

2014. ápr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!