Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a barátommal?

Figyelt kérdés
Mindig ő akar fizetni mindent, néha engedi csak hogy vegyek neki egy fagyit, vagy kólát... Kellemetlenül érzem magam, hogy ezt teszi. Van hogy meglep valamivel. Eleinte örültem neki, de zavar hogy mindig vásárolni akar nekem. Azt mondta a világ összes pénzét megérdemlem, de nem szeretném hogy költsön rám. Mit tegyek??

2014. máj. 5. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki, csak jót akar neked kinek kell egy ilyen pasi?
2014. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez zavar akkor te a nagyon kevés normális lány közé tartozol, akit nem befolyásol a pénz mikor párt választasz magadnak. Amúgy meg ne zavarjon, ha szívesen adja akkor fogadd el, csak ne legyen az, hogy ha egyszer valamiért nem tud neked valamit megvenni, akkor meg siránkozzál hogy miért nem.
2014. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, hogy jót akar... de zavar, hogy folyton ő akar fizetni mindent, egy kicsit kellemetlenül érzem magam.
2014. máj. 5. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mással viszonozni. Van, aki elkészíti neki a reggelijét, én néha megleptem sütivel.
2014. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbálok én is megadni neki mindent, sütök neki sütit, főzök neki. Szoktam neki venni dolgokat ,csak úgy' én is. De sosem engedi hogy vegyek neki valamit, ha épp a városban járunk. Szeretném én is a tenyeremen hordozni, de úgy érzi hogy ez az ő kötelessége...
2014. máj. 5. 17:59
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként néha veszekszik velem, ha veszek neki valamit... Milyen dolog, hogy költöm rá a pénzem.

2014. máj. 5. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

drága dolgokat vesz?

ha úgy látod h van rá pénze és nem a keserűen összekapart pénzét költi rád akkor add meg neki azt az örömet h elfogadod. én is szívesen veszek a barátnőmnek ajándékot, ékszert vagy ruhákat és azt mondjuk a saját örömömre is ha szexin néz ki benne.

amúgy meg sztem élvezd ki mert azt elhiheted h örökké ez nem fog így tartani :)

2014. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!