Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítsééég. Teljesen reméytelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsééég. Teljesen reméytelen?

Figyelt kérdés

Nos....

Van egy nő, akire már régóta felfigyeltem, és észrevettem hogy egyre jobban érdekel. Először arra gondoltam hogy csak példaképként tekintek rá, de mostanában egyre jobban azt érzem, hogy kezdek beleszeretni. Ő egy másik városban lakik,és nem is ez a legnagyobb gond, hanem hogy idősebb nálam. Vannak közös ismerőseink, és Facebook-on már régóta nézegetem, úgymond követem a profilját (ez kicsit mániákusan hangzik). Nemrég találkoztunk élőben is, bár em volt az találkozás, inkább csak én láttam, ő meg meg volt ijedve hogy vajon miért bámulja ez a kiscsaj ennyire. Elég össze-vissza írtam le, de remélem értitek. Szerintetek felejtsem al amíg tudom? Vagy mi legyen?:( 15/L

(bi vagyok)



2014. máj. 13. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ö is bi vagy leszbikus egyáltalán?
2014. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-2 év még nem számít szerintem (legalábbis engem nem zavarna 16F)
2014. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.: nem tudom...(ezt elfelejtettem írni)

2.: az a baj hogy em 1-2 év...

2014. máj. 14. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:

mindenféleképpen fel kell vele venned a kapcsolatot valahogy. Kell találnod valami indokot! Kerülj közelebb hozzá, mindegy hogy hogy!! Csak óvatosan! Alakíts ki vele jó viszonyt. Aztán egyszer kérdezd meg tőle hogy mit gondol a homoszexuálisokról vagy biszexeről. Találkozz vele személyesen minél többet aztán szépen lassan nyomulj rá.

Készülj fel a legrosszabbra és reméld a legjobbat!

Remélem tudtam segííteni

2014. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!