Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Heteró fiuk! Ti megengednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiuk! Ti megengednétek, hogy egy meleg fiú, aki a legjobb barátotok ölelgessen, meg akár arcon pusziljon? Illetve ti is átölelnétek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam aki a legjobb barátom, és én vagyok neki is a legjobb barátja, fiú, aki nagyon bejön nekem és szerelmes is vagyok belé. Suliban folyton együtt vagyunk, egymás mellett ülünk, összenézünk (talán szemezünk). Folyton csetelünk, nincs barátnője és nincs lány ideálja (még nekem is van xd) stb. Szoktam neki sütni. A múlthéten osztálykiránduláson ittam, és alkoholos állapotban, amikor visszamentünk a szobánkba, akkor bizonygattam neki, hogy mennyire helyes és mondtam h bejön nekem stb. Elmondtam neki mindent... Ő nem ivott!! De nagyon aranyos, kedves és türelmes volt, addig fenn maradt amíg nem aludtam el, levette az órámat, feltette az ágyra a lábamat stb. Megmondtam neki h meleg vagyok, h imádom őt. Másnap és azóta is úgy viselkedünk mintha mit sem mondtam volna. Bár nem merek vele összenézni ugyanúgy, mert félek, h mit fog csinálni... h reagál :'( Ti hogy viselkednétek heteró fiúk?? Lehet esély h ez a fiú meleg? Mert am ma egész nap olyan fura volt... és nagyon mélyen gondolkodott is... bár folyton így tesz... de ma még inkább. Vajon min rágja magát szerintetek? A barátom marad? És am már volt, h a kardigánját is odaadta mert nagyon fázós vagyok. Am nagyon feminim vagyok... meg eléggé "b-u-zisan" szoktam viselkedni.

17/f/meleg(/passzív lennék)

Köszönöm, hogy elolvastad és hogy civilizáltan és kedvesen értelmeset válaszoltál. :)



2014. máj. 14. 21:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak most találtam meg a kérdést tök véletlenül és csatlakozom az előttem szólóhoz: öröm volt olvasni, olyan aranyosak vagytok:)

Szerintem bármit is hoz a jövő, a lényeg, hogy megmaradjon a kettőtök barátsága és ki tudja, mit hoz a sors... Az is lehet, hogy esetleg pár év múlva egymásra találtok "úgy" is:)

Végülis nem látsz bele, lehet, hogy a vallomásod elindított benne valamit, ami majd csak évek múlva bontakozik ki. A bensőségesség, a jó viszony, egymás megismerése már megvolt:)

Tanuljatok sokat a suliban és sok boldogságot!

24/L

2014. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahoj!


Mindenek előtt öröm volt olvasni erről, sajnos elég sokszor ritkaság, hogy így alakulnak a dolgok, de egy kicsit más szemmel is nézni kell az esetet. Eddig az igazi barátságában benne volt az is, hogy úgy gondoskodott rólad, mint a testvéréről, amik nagyon komoly szavak. Viszont azzal, hogy ezt a vallomást elmondtad neki sok korábbi dolog más értelmet kapott. Miért gondolkodik olyan sokat? Pontosan azért, mert ugyanannyira fontos vagy neki barátként, de nem többként, viszont nem akar olyan módon viselkedni veled, hogy félreérthető legyen, mert már a helyzet részedről így is több, mint aminek valószínűleg ő szánta.


Nagy valószínűséggel arról, hogy ő lesz számodra az igazi vagy a nagy Ő, arról le kell mondanod és akkor múlik majd el ez a görcs, hogyha visszatérsz te is baráti szemléletre. Addig szegénynek minden mondatán, mozdulatán el kell gondolkodnia, hogy ne legyenek számodra pozitív értelemben félreérthetők. Nekem már volt hasonló helyzetem az életben és nagyon kellemetlen volt, főleg, hogy ilyenkor még aztán ha úgy viselkedek, ahogy korábban és később húzom be a féket, akkor még megkapom, hogy nem is tiltakoztam és amúgy is nekem is jól esett, hogy...


Ha ezt kicsit átgondolod és így közelítesz a helyzethez, akkor valószínű a barátságotok működni fog továbbra is, de kérlek hasonló orientációjú emberek számára tartsd meg a romantikus-szerelmes pillanatokat, mert nagyon sok kárt tud okozni neked is és a barátodnak is. Nem most, talán a későbbiekben. Amúgy sok sikert és hosszú életű barátságot kívánok nektek!


A Biblia is írja: "van olyan barát, aki ragaszkodóbb a testvérnél" (Példabeszédek 18:24)

2014. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Meglehet kérdezni, mi történt azóta veletek? Nagyon érdekel! (Ahogy olvastam a történeted nagyon filmbe illő volt, csak az a kérdés, hogy happy enddel zárult-e le)

és szerintem ennyi idő alatt biztos feldolgozta, vagy netalán már közelebb kerültetek egymáshoz, de lehet, hogy mégsem..

2017. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne! Nagyon jo volt olvasni, hogy végül megtudtatok beszelni a dolgokat! 😊😊
2017. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Teljesen normális, hogy kicsit gondolkozott, most vagytok gimisek, itt az emberek sokan küzdenek saját magukkal, az identitásukkal és sokkal elutasítóbbak, még nem lépett ki az emberek nagy része a komfortzónájukból

Engem pl gimiben cikiztek és nem is volt fiú barátom kb


Egyetemen van egy társaságunk ahol fele hetero fiúkból áll, és mindegyik fiút a barátomnak nevezhetem, hogy ha vki beszól nekem, akkor kb neki mennek, nem zavarja őket, h meleg vagyok, max viccelődnek, de a poén után is megölelnek, szóval rájuk bíznám az életemet.


Az élet kiszűri a barátokat :) főleg ez persze értelmiségre jellemző, lesz sok bunkó egyetemen is.

2017. jún. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Nekem is volt meleg barátom a gimiben, és ez önmagában nem is zavart volna. Inkább arról van szó, hogy később, amikor elmondta, hogy meleg, arra kezdtem gyanakodni, hogy bejövök neki, mármint "úgy". Ezért lettem távolsagtartó vele, és végül meg is szakadt a kapcsolatunk.


Egyszerűen fogalmazva: én végtelenül toleráns ember vagyok, abszolút nem érdekel, hogy ki mit csinál a hálószobában, és kivel (ez csak rá tartozik, meg arra, akivel csinálja). Senkit sem ítélek meg az alapján, hogy pl. meleg. De az már igenis zavar, ha én is képbe kerülök, és tudom, hogy rólam fantáziál, meg hasonlók. Mindenfajta viszonzatlan szerelem véget szokott vetni a barátságnak, de ha olyan valakiről van szó, akit egy kicsit se tudsz szexuálisan vonzónak látni (mert pl. nem ahhoz a nemhez tartozik, amelyikhez vonzódsz), az még biztosabban véget vet neki.


Összefoglalva: ha szeretnél a barátja maradni, akkor mondd el neki (vagy hazudd azt), hogy bár meleg vagy, de rá nem úgy nézel, abszolút nem érdekel téged szexuálisan, hanem csak barátként. Ebben az esetben lehet rá esély, hogy megmaradjon a barátság, másként viszont szerintem biztosan vége lesz.

2017. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Heteró lány vagyok és a szintén heteró barátnőimmel ölelgetjük egymást,mondjuk egymásnak hogy szeretlek. Egyszerű testvéri szeretet.
2017. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!