Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Heteró fiuk! Ti megengednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiuk! Ti megengednétek, hogy egy meleg fiú, aki a legjobb barátotok ölelgessen, meg akár arcon pusziljon? Illetve ti is átölelnétek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam aki a legjobb barátom, és én vagyok neki is a legjobb barátja, fiú, aki nagyon bejön nekem és szerelmes is vagyok belé. Suliban folyton együtt vagyunk, egymás mellett ülünk, összenézünk (talán szemezünk). Folyton csetelünk, nincs barátnője és nincs lány ideálja (még nekem is van xd) stb. Szoktam neki sütni. A múlthéten osztálykiránduláson ittam, és alkoholos állapotban, amikor visszamentünk a szobánkba, akkor bizonygattam neki, hogy mennyire helyes és mondtam h bejön nekem stb. Elmondtam neki mindent... Ő nem ivott!! De nagyon aranyos, kedves és türelmes volt, addig fenn maradt amíg nem aludtam el, levette az órámat, feltette az ágyra a lábamat stb. Megmondtam neki h meleg vagyok, h imádom őt. Másnap és azóta is úgy viselkedünk mintha mit sem mondtam volna. Bár nem merek vele összenézni ugyanúgy, mert félek, h mit fog csinálni... h reagál :'( Ti hogy viselkednétek heteró fiúk?? Lehet esély h ez a fiú meleg? Mert am ma egész nap olyan fura volt... és nagyon mélyen gondolkodott is... bár folyton így tesz... de ma még inkább. Vajon min rágja magát szerintetek? A barátom marad? És am már volt, h a kardigánját is odaadta mert nagyon fázós vagyok. Am nagyon feminim vagyok... meg eléggé "b-u-zisan" szoktam viselkedni.

17/f/meleg(/passzív lennék)

Köszönöm, hogy elolvastad és hogy civilizáltan és kedvesen értelmeset válaszoltál. :)



2014. máj. 14. 21:44
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%
Szerintem azért tette mind ezt, mert nagyon jó barátok vagytok! Ha meg meleg, akkor azt idővel elfogja mondani.. azért gondolkodik szerintem többet, mert azon agyal, hogy mit is csináljon.. nyugii idővel minden kiderül ;)
2014. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel!:) Tegnap mondtam neki hogy beszélnünk kéne meg minden. Erre azt felelte, hogy ő inkább elfelejtené. De azóta is ugyanúgy nagyon sokat gondolkozik. És ma nem is beszéltem vele. Tegnap is csak azt a picit... De am egyik órán úgy jegyzeteltünk, hogy az írós kezeink összeértek (nekem jobb, neki bal), vagyis olyan közel ültünk egymáshoz, éreztem a testének a melegét.:) Nade ez mind1. Szal ma nem beszélgettünk, és úgy tűnik h "arról" nem is akar.

Most mi lesz szerintetek, heteró fiúk?? Meg mások is:)

Ezek után úgy érzem, hogy nem is vagyunk/voltunk olyan jó barátok mint gondoltam...:'(

2014. máj. 16. 16:42
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak időre van szüksége.Amikor az egyik barátomról kiderült,hogy meleg először nekem is fura volt.Gondolkoztam rajta én is,hogy hogyan is kéne viselkednem vele.

De azóta még mindig barátok vagyunk.

És ahogy a szavaidból kivettem elég jó barátok vagytok,idővel elfogadja és megint olyan jobba lesztek mint az ellőtt.

:)

2014. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Neked mennyi idő kellett?

:)

De vajon nem tetézi a rosszat h mien helyzetben mondtam el neki?:/:(

2014. máj. 16. 22:39
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 hét alatt át gondoltam és meg békéltem vele.

hát nem tudom,biztos rosszabb hogy így tudta meg,de szerintem elfogja fogadni ne aggódj.

2014. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves választ, a bíztatást. Vhogy már kicsit jobban érzem magam, és pozitívabb vagyok.

:)

2014. máj. 16. 23:22
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan semmiség :)

Minden rendben lesz,idővel. :)

Csak biztatni tudlak :)

2014. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

csak időre van szügsège.... gondolj beleh h a legjobb barátodról kiderülne valami olyan amit sohasem gondoltal volna ,neked is kene egy kis ido h atgondold es elfogadd... szerintem ettől csak erősebb lehet a kapcsolatotok ,mert egy olyan dolgot mondtal neki ami nem mindennapi szoval erzi h megbizol benne... es elegge megerto tipus lehet h vegighallgatott lehet h azert reagalt ugy azon az esten ahogy mert meg akkor lehet h meg fel sem fogta h mi van... nemhinnem h meleg...


14/f (meleg)

2014. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

ha még figyeli vki ezt:) annak írom:

Beszéltem vele, kibékültünk. Mondtam neki, hogy meg kéne beszélni, hogy hányadán áll a barátságunk meg még van-e a barátságunknak jövője. Meg elmondtam neki, hogy a múltkori ő ezt elfelejtené nekem olyan volt mintha engem is el akarna felejteni és be is olvastam neki, hogy ezzel nekem kell együtt élni, nekem rosszabb... és megkértem ne legyen bunkó, mert már elfordult tőlem mindig és szarul esett...

nah erre azt mondta, hogy nem úgy értette, engem nem akar elfelejteni és nagyon sokat számít neki a barátságunk, hogy igen még azok vagyunk és bocsánatot kért a bunkó viselkedésért és mondta, hogy "ahhoz" még idő kell neki...

azóta beszélünk, olyan majdnem mint rég,

de még mindig nagyon furcsán viselkedik... kicsit távolságtartó nem teljesen olyan mint rég... és nagyon sokat magába van fordulva...

de legalább még a barátom és az is marad:DD

remélem még vkit érdekel :)

üdv!:)

2014. máj. 30. 18:51
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot nektek, bármilyen kapcsolatban is maradtok.:) Öröm volt olvasni.
2014. máj. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!