Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom 3 hónap után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom 3 hónap után szakított velem. Van még esély? Lennt bővebben!

Figyelt kérdés
Azzal az okkal szakított hogy nem érzi hogy szeretném, nem úgy bántam vele ahogy kellett volna. Pedig én nagyon szeretem bármit megtennék érte. Ráadásul msnen szakított velem mert most nem vagyok otthon majd csak egy hét múlva megyek haza és azt mondta hogy addig már nem akart várni Ez ezért bunkóság nem? Én nagyon szeretem, nem bírom nélküle, mit tegyek? Hogyan bizonyítsam be neki hogy szükségem van rá? Kérlek segítsetek!
2009. aug. 6. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt neki is, beszéljétek meg! Kérdezd meg, h mit rontottál el a kapcsolatotokban, mivel tudnál változtatni. És, ha még így sem szeretné folytatni, akkor hagyd inkább. Sok sikert!
2009. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dehogynem bírod nélküle, ne tehetsz mást. az amúgy sem lehet már hosszú életű ha esetleg újra össze is jösztök, ahol ilyen hülye kifogással szakít a pasi, ez csak egy indok, nem ez a valódi ok. egyszerűen ő nem szerelmes beléd.
2009. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia! először is szerintem beszélnetek kéne arról, h mi nem tetszett a viselkedésedben, mit érzett rossznak a kapcsolatotokban! Tiszába kéne lenne az alap szituval! Utána kellene járni!

h mit tehetnél? mondd el neki h most h már tudod, tudsz változtatni és adjon neked időt és lehetőséget a változásra mert te nagyon szereted és érte bármit megtennél!

Ha szeret akkor megérti mindezt és újra együtt lesztek, de azt tudd h sok munka kell majd hozzá!

Sok sikert!

19/L

2009. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat, ezt már mind megtettem mondtam neki hogy bármit megtennék érte, azt mondta már késő :'(
2009. aug. 7. 08:38
 5/5 A kérdező kommentje:

hát igen ő szerintem már nem szerelmes belém.:(

hogyan lehetne úgymond visszahódítani? vagy ez már lehetetlen? hagyjam inkább?:S javasoltam a szünetet is azt mondta hogy most jó sok szünet kellenne neki mert hogy ez sok volt neki...

2009. aug. 7. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!