Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljam be neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be neki, hogy szeretem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok, és szerelmes vagyok az osztálytársamba, aki kicsit fiatalabb mint én, de nem sokkal. A lényeg ami a lényeg, hogy nem tudom hogy valljam be neki hogy szerelmes vagyok belé, több mint 3 éve. Hülyéskedni mindig hülyéskedünk, azzal nincs baj. Viszont nem vagyok biztos abban hogy ő is érez irántam valamit, vagy csak (bocsi a fogalmazásért) kanos. Na ezt most nem úgy értem hogy na, hanem hogy csajozik ... de semmi több. 1 hét és nyáriszünet, ballagunk, többet nem nagyon tudunk talizni. Így legalábbis nem. Hogy mondjam el neki hogy szeretem?! ...félek hogy bunkó lesz velem ... stb. Gyors és értelmes válaszokat kérek! :) tényleg fontos..!!! köszönöm előre is:)

2014. jún. 4. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, hogy szerelmes vagy belé, csak annyit, hogy szeretnél vele a nyáron is találkozni.
2014. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!