Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Néhány napja szakitottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány napja szakitottam a barátommal és azóta minden nap felhivott és irt is . Vajon szerelmes vagy más okból csinálja?

Figyelt kérdés
amig együtt voltunk sokszor figyelmetlen volt, és sokszor nem törődött velem .nem hivott soha.1 x se. és most meg megbánta , azt mondja h rájött és h hibás volt. és pár napja mióta szakítottunk felhivott azóta minden nap . mik lehetnek a szándékai?vajon szerelmes?és amiatt ? vagy csak vissza akar szerezni?

2014. jún. 19. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"A fiúk olyan hülyeségekkel etetik egymást, hogy keménynek, macsónak kell lenni, küllönben a csaj papucsként kezeli őket. Ezért aztán játszák a nagy kemény hímet, érzelmeket, érzéseket nem mutatnak, főleg nem beszélnek róluk. Aztán amikor a csaj lelép, akkor kétségbeesve rájönnek, hogy hol rontották el, és kapkodnak a Ctrl+Z kombináció után. Csakhogy az életben nem jár második esély. Te se adjál. Majd az utódodnál talán már több esze lesz."


A következtetésed logikátlan: ha a fiúk (jellemzően) ezzel etetik egymást, akkor nagy valószínűséggel a következő partner is hasonló lesz.

2014. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11-es, Miquel nem azt írta, hogy a Kérdező következő partnere lesz más, hanem azt, hogy ennek a srácnak lesz majd talán több esze a következő barátnőjénél. Legalábbis én így érzelmeztem.
2014. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*értelmeztem (bocsi, elírtam)
2014. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azóta van új barátom. :)
2014. dec. 20. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!