Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit akarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mszoszi kérdése:

Nem tudom, hogy mit akarok?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni.

Az utolsó barátommal vagy 5x szakítottunk (ennek már lassan fél éve). A szakításokat nem beleszámítva 4 hónapig együtt voltunk. Mindennél jobban szeretett még 2 hónapja is. Úgy gondolom, hogy most is féltékennyé akar tenni, hiszen a legjobb barátnőm képeit lájkolgatja, pontozza 10/10-re, sőt szivet is ír neki. Amikor utoljára beszéltem a fiúval, bevallotta, hogy nem tud engem elfelejteni, és ezekbe a lányokba nem is szerelmes (ez volt 2 hónapja). Azóta van egy új barátnője. Kb 1 hete jöttek össze és mi van, belé szerelmes?! Mi van ha túllépett rajtam? Én egyre jobban azt érzem, hogy hiányzik. De az a baj, hogy ebben sem vagyok biztos. Lehet, hogy ez csak egy fellángolás.. egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak :(



2014. júl. 1. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudod, hogy mit is akarsz.
2014. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne is gondolj rá..más csajjjal van szard le. nem érdemel meg
2014. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es. és ha az a barátnő csak azért van neki, hogy féltékeny legyek?
2014. júl. 1. 23:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd, most nem írtál volna ide! Vagy hagyd és ne érdekeljen a szitu, keress magadnak mást vagy beszéljétek meg, mondd el neki, hogy mit érzel!
2014. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a mi kapcsolatunk ebből állt.. nem is egy városban tanulunk, és így találkozni is nehéz volt, és én hol úgy éreztem, hogy szükségem van rá, hol úgy, hogy nem kell. éretlen lennék egy kapcsolatra?
2014. júl. 1. 23:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? :) Szerintem csak lehet az volt benne, hogy Te több szeretetet igényelnél egy fiútól, amit ő nem saját akaratából, hanem a távolság miatt nem tudott neked megadni... arra gondolok, hogy nem tudtatok olyan sokat élőben találkozni, mint ahogy Neked szükséged lett volna erre, így nem érezted eléggé szeretve magad, ezért ebből adódóan viták alakultak ki...:) Esetleg még ezt tudnám elképzelni...
2014. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
15, lassan 16 éves vagyok. és igazad lehet. vajon lenne értelme újrakezdeni, most hogy nyár van? hiszen egy városban lakunk, csak máshol tanulunk.. tudnánk találkozni. vagy ne fájdítsuk egymás szívét..?
2014. júl. 2. 00:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha te kibírod kevesebb találkozással és Ő is szeret Téged, akkor kapjatok egymás után! :) Ha úgy érzed, mint eddig is, hogy nehéz lenne úgy, ahogy eddig, nem bírád a távolság miatt, akkor keress olyat, akivel egy suliba jártok vagy legalábbis többet tudtok találkozni! :)
2014. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot/segítséget! :)
2014. júl. 2. 00:19
 10/13 A kérdező kommentje:
de szerintem már késő. nem hiszem, hogy még mindig szeret.
2014. júl. 2. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!