Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit akarok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mszoszi kérdése:

Nem tudom, hogy mit akarok?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni.

Az utolsó barátommal vagy 5x szakítottunk (ennek már lassan fél éve). A szakításokat nem beleszámítva 4 hónapig együtt voltunk. Mindennél jobban szeretett még 2 hónapja is. Úgy gondolom, hogy most is féltékennyé akar tenni, hiszen a legjobb barátnőm képeit lájkolgatja, pontozza 10/10-re, sőt szivet is ír neki. Amikor utoljára beszéltem a fiúval, bevallotta, hogy nem tud engem elfelejteni, és ezekbe a lányokba nem is szerelmes (ez volt 2 hónapja). Azóta van egy új barátnője. Kb 1 hete jöttek össze és mi van, belé szerelmes?! Mi van ha túllépett rajtam? Én egyre jobban azt érzem, hogy hiányzik. De az a baj, hogy ebben sem vagyok biztos. Lehet, hogy ez csak egy fellángolás.. egyszerűen nem tudom, hogy mit csináljak :(



2014. júl. 1. 23:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérne, nem? :)
2014. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ha ennyire bizonytalanul állsz hozzá, akkor nincs sok jövője. Ha valaki igazán szeretsz, akkor tudod és érzed, hogy őt akarod, bizonytalanság nélkül.
2014. júl. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a lényeg, hogy együtt vagyunk :D:D:DD:Dd*---*<3
2014. júl. 27. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!