Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szóljak neki anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szóljak neki anélkül, hogy féltékenységnek tűnne?

Figyelt kérdés
A barátom folyton rámosolyog lányokra, ezzel nincs gondom, vagyis annyira nem zavar, de az már igen, hogy nem egyszer volt olyan, hogy a lány félreértette, és elkezdett közeledni felé. Volt olyan, aki úgyis, hogy ott ültem mellette. Emiatt meg szarul érzem magam, mert ha egyedül megy el, akkor mindig összeszorul a gyomrom, mert ha mellettem ilyeneket csinálnak a lányok, akkor ha egyedül van, mit csinálhatnak...

2014. júl. 8. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy mit csinálnak a "lányok", hanem mit csinál a "barátod". Ha benne nem bízol, akkor meg nincs értelme a kapcsolatnak.
2014. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én bízom benne, de egy huzamosabb ideig tartó ostrom alatt még a legerősebb vár sem marad épen.
2014. júl. 8. 08:07
 3/14 A kérdező kommentje:
és hidd el, nem túlzok, ha azt mondom, hogy van olyan, amikor egy este alatt 3-4 lány szemet vet rá.
2014. júl. 8. 08:08
 4/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy kicsit zavar az hogy minden nőre úgy mosolyog mintha nem lenne barátnője. És hogy bízol benne, de egyszerűen zavaró.
2014. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi, én is ezt gondoltam ki. de amúgy ez egy teljesen elfogadott dolog? mert nekem egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy rámosolyogjak egy fiúra, aki mondjuk szemben ül mellettem a metrón. én csak akkor szoktam rámosolyogni valakire, ha nincs senkim, és tetszik az illető. vagy én gondolkodom nagyon hülyén?
2014. júl. 8. 08:15
 6/14 A kérdező kommentje:
velem, nem mellettem :D
2014. júl. 8. 08:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elfogadott dolog, én kiakadnék. Az én párom nem mosolyog más csajokra. Én meg nem mosolygok idegen pasikra. De kinek mi.
2014. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az kérdés, hogy csak a lányokra mosolyog, vagy mindenkire, mert ilyen barátságos természetü?


Abban meg nincs igazad, hogy csak kitartás kérdése, hogy el tudják-e csábítani - akiben van kellö tartás, azt nem lehet elcsábítani.

2014. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ő nem az a határozottan nemet mondós típus.
2014. júl. 8. 08:21
 10/14 A kérdező kommentje:
egyébként én régebben megkérdeztem tőle, hogy miért mosolyog lányokra, és erre azt mondta, hogy: "nem lehet mosolyogni? csak azért mosolygok bárkire is, mert jó kedvem van..."
2014. júl. 8. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!