Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szóljak neki anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szóljak neki anélkül, hogy féltékenységnek tűnne?

Figyelt kérdés
A barátom folyton rámosolyog lányokra, ezzel nincs gondom, vagyis annyira nem zavar, de az már igen, hogy nem egyszer volt olyan, hogy a lány félreértette, és elkezdett közeledni felé. Volt olyan, aki úgyis, hogy ott ültem mellette. Emiatt meg szarul érzem magam, mert ha egyedül megy el, akkor mindig összeszorul a gyomrom, mert ha mellettem ilyeneket csinálnak a lányok, akkor ha egyedül van, mit csinálhatnak...

2014. júl. 8. 07:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ha így van, akkor ezzel nincs semmi gond, de szerintem ha ez lenne az ok, akkor fiúkra is mosolyogna, amit én még nem nagyon vettem észre.
2014. júl. 8. 08:25
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem kérném rá a barátomat, hogy ne mosolyogjon, egyszerűen csak megmondanám neki, hogy legyen nyugodtan mosolygós természetű úgy, hogy azt más lányok ne fogják fel keringőnek, mert az rosszul esik nekem, és bízok benne, de féltem a kapcsolatunkat. Vagy ha mosolyog egy lányra, akkor fogd meg a kezét vagy puszild meg, hogy a lánynak eszébe se jusson odajönni.
2014. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
én sem kérem erre, de látod, hogy ezek szerint valamit rosszul csinál, mert egy csomóan félreértik. volt olyan aki odajött, és elkezdett vele beszélgetni, aztán elkezdte tapogatni, meg simogatni a vállát, de ő nem szólt semmit. és általában nekem is az a taktikám, hogy olyankor megpuszilom, de manapság úgy tűnik, már az sem számít sajnos, hogy kapcsolatban élsz, mert a lány utána még közelebb jött, és nyíltan bámulta percekig a barátomat, de úgy, hogy mindketten zavarba jöttünk.
2014. júl. 8. 08:31
 14/14 anonim ***** válasza:
elkezdte őt a csaj simogatni és nem szólt semmit? nem gondolod hogy ez egy kicsit fura?
2014. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!