Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtom nélkül velem csalta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtom nélkül velem csalta meg a barátnőjét. Szóljak a csajnak?

Figyelt kérdés

A pasi a volt párom. Újra összejöttünk nemrég, lefeküdtünk, de később megtudtam, hogy azóta barátnője van. A lány külföldi, fél évig lesz még itt, tehát tartós biztos nem lesz köztük a kapcsolat. Az exemet szembesítettem vele, hogy ez nem tisztességes a lánnyal szemben, erre ő: elmegy úgyis fél év múlva, választhatsz, elmondod neki és akkor fájdalmat okozol, vagy nem tudja meg soha, és szép emlék lesz neki ez a fél év... ti mit tennétek? Nagyon sajnálom a csajt, de nem akarom hogy átélje azt amit én, hogy megcsalták... mert engem is magcsalt persze ezzel a húzással az exem, iszonyú érzés. Meghagyjam a lányt abban a hitben, hogy ez egy boldog kapcsolat? Fb screenshottal bizonyítani is tudnám neki, de van értelme?

25/L


2014. jan. 22. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hagyjad. Ne csinálj semmit. Úgysem neked hinne a lány.
2014. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Fb screenshotnak nem hinne? A dátumot ami mellette van, nem lehet módosítani, elég egyértelmű bizonyíték
2014. jan. 22. 21:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem a többivel ne foglakozz! :)
2014. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mert szerinted a screenshootot nem lehet manipulálni PS-sel?

Szerintem neked legyen több eszed ha már ennek a gyökérnek nincs. Ha dugni akar, utasítsd vissza.

2014. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
En gyulolom s hazugsagot es elmondanam neki.Ha ez nem lesz se igy se ugy komoly akkor ezt a csaj is tudja tehat talan annyira nem fog neki fajni mivel elvileg nem fuz hozza nagy remenyeket.
2014. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

jaj ne foglalkozz vele

még a végén ki akarja majd kaparni a szemed mert az exed előadja hogy te másztál rá stb


jobban jársz ha semmi közöd nincs a dologhoz

2014. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a lány nem biztos, hogy hinne neked. De nem maradhat ebben a kapcsolatban. Viszont beleavatkozni sem tudsz... nincs más választásod, elmondod a lánynak. Ha nem hisz neked, hagyd. Majd rájön. Így te tisztességes voltál, és ha később kiderül, nem jöhet azzal, hogy nem voltál őszinte.
2014. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem mondanám el, mert soha semmi jó nem lesz abból, ha beleavatkozunk mások életébe. Hidd el, még te lennél a rossz!


Én egyébként örülnék neki, ha valaki felvilágosítana, ha ilyen történne. De szerintem nagyon kevés ember van, aki még így gondolkodik, mint én.

2014. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Köcs*g pasi az ilyen.
2014. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Lefeküdtél vele gondolkodás nélkül annak ellenére h annak idején megcsalt, az sem zavart, hogy mi volt előtte, mit csinált, a szex jó volt ezek szerint.


Ne szólj semmit az lesz a legjobb.

2014. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!