Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátommal. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. De nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratom az utobbi idoben bantott lelkileg..depresszios lettem miatta..olyanokat momdott hogy megol..megalaz ha megcsalom..nyaralason azert bsszott le mert nem.jol.fogtam a kezet..vagyis neem ugy ahogy o akarta..:s es en nagyon szeretem:s szakitottam vele..1evig voltunk egyutt..:s ezt 6-7honapja csinalta..eddig mindig vissza engedtem..mivel vele volt az elso tudjatok mi..:s mit tegyek ?

2014. júl. 10. 22:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hidd el csak rosszabb lesz, én 2,5 évig húztam, és még ő rakott ki. Én csak tudom. Nekünk is apróságokkal indult. A szerelem nem ilyen, nem depressziós leszel hanem boldog:)

De mondom higgy nekem, én nagyon megjártam, persze volt jó oldala is, ezért is volt nehéz elengedni egymást.

2014. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Koszonom..tudom..:s
2014. júl. 10. 22:36
 13/20 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is volt ilyen párom, aki ilyen apróságokért balhézott. De én nem bírtam tovább és kiraktam. Azóta nem is hiányzik, ha eszembe jut, csak gyűlölettel és megvetéssel tudok gondolni rá. Sőt, már a kapcsolatunk alatt is gyűlöltem.
2014. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ertem:s en.nemtudom utalni..az a gaz :s
2014. júl. 10. 22:45
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha nem jó az, amit a többiek tanácsoltak akkor fogadd vagy kuncsorogd magad vissza, alázzon neg minden egyes nap, légy depressziós és még áldozz vagy 10 évet erre a féregre.


Ugye ezt Te sem akarod! Szedd össze magad és hidd el 1000-szer különbet fogsz találni, aki szerelemmel fog szeretni és a tenyerén fog hordozni.

2014. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Koszonom...igy lesz remelem:)
2014. júl. 10. 23:16
 17/20 anonim ***** válasza:

Magyarázza már meg nekem valaki mire jó ez a rinyálás! Én is nő vagyok, de fölfoghatatlan számomra ez, amit a kérdező csinál, meg rajta kívül sajnos nagyon sok nő.

"Jaaajjj, úgy szenvedek/szenvedtem mellette, kihasznált, megvert, megcsalt, megalázott, uralkodott rajtam, parancsolgatott, de én aaaannyiiiiraaaaa szereteeeeeem. Tönkretett testileg-lelkileg, de adok még egy nyolcezredik esélyt neki, mert majd értem biztos megváltozik. Sőt, szülök neki vagy két gyereket, mert majd az apaságtól megkomolyodik."

Tényleg csak én kapok az ilyentől agyvérzést?

Szerencsére nekem sikerült elkerülni az ilyen barmokat, de az biztos, hogy nem várnám meg az első pofont. Ha látnám rajta, hogy agresszív, nem kezel egyenlő félként, bármit rám akarna kényszeríteni, úgy repülne, hogy még pislogni se lenne ideje, aztán jöhet könyörögni, engem nem hat meg az ilyesmi.

Kérdező legyél erős és határozott, hagyd ezt a picsogást. Az ilyenre egy nyulat nem bíznék rá, te meg hosszútávon gondolkodsz. Ő vette el a szüzességed, hát aztán!? Ez nem mentesíti az alól, hogy tisztességesen viselkedjen veled.

2014. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne hagyd senkinek, hogy érzelmileg ráncigáljon. Légy erős! Az érzelmeket bizonyos fokig kordában lehet tartani. Most erre nagy szükséged van! Most van az a pillanat, amikor az észre kell hallgatni, mert ha a szívre hallgatsz, tönkre teheted magad, az életedet, a jövődet. A jövődet és az életedet Te írd magadnak, és ne mások írják helyetted! Ne légy mellékszereplő a saját életed könyvében! Néha szükség van egy kis egészséges önzésre. És néha más megoldás nincs, csak a szakítás. Az első nagy szerelem után mindig nehéz, tudom, én is szenvedtem. Nem szabad vele beszélni ilyenkor jópár hónapig. És le kell vonni a következtetést, mit tanultál meg ebből a "kapcsolat"-ból.
2014. júl. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell utálni, én sem utálom egyik exemet sem, akárhogy is viselkedtek. Szeretettel gondolok rájuk, mert hozzájárultak ahhoz aki és ami vagyok. Ha ők nincsenek, nem tanulok meg bizonyos dolgokat az életről, nem tapasztalok meg, nem ismerek meg dolgokat, eseményeket, ismereteket, stb. Nem kell utálni senkit, csak nem kell vele beszélni, találkozni stb.
2014. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Utolso elotti..ez nagyom hasznos volt:) tobbieknek is koszonom a valaszokat.!
2014. júl. 12. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!