Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már nagyon durva kategória?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon durva kategória? Ha lehetne visszacsinálnám.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon sokat veszekedtünk a pasimmal mert úgy éreztem hogy megcsal engem. Egyik ilyen nagy veszekedésnél és otthagytam, gondoltam sétálok egyet és megpróbálok lenyugodni. A parkban összefutottam a pasim uncsitesójával, az egész napot együtt töltöttük, este meg megkérdezte hogy hazakísérhet e, mondtam hogy ja perszehogy, aztán amikor hazakísért el akartunk köszönni, de puszi helyett csókot kaptam, na nem kellett sokáig várni már az ágyban voltunk, reggel a pasim becsöngetett, anyukám nyitott ajtót (a szüleimnél lakom) és engem keresett, pont ekkor jöttünk ki az uncsitesóvával a hálószobámból, rajtam csak egy hosszú póló volt a srácon meg egy boxeralsó, tiszta ciki volt, köpni-nyelni nem tudtunk, aztán meg a pasim jól elkezdett üvöltözni hogy ez mi, utána meg elrohant, szóhoz sem bírtam jutni. Szerintetek nagyon durva amit tettem? Mit csináljak hogy megbocsásson? 22L

2014. júl. 13. 06:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A kedvenc részem ez volt az egész szövegből: "aztán amikor hazakísért el akartunk köszönni, de puszi helyett csókot kaptam, na nem kellett sokáig várni már az ágyban voltunk". Általában a kapuban való csóktól egyből az ágyba kerül az ember nem? Simán leállhattál volna, de te nem tetted, úgyhogy ez így tényleg gáz. Különben én sem értem ezt az egészet, kicsit sem szégyellted másnap reggel a családod előtt, amit tettél? Elég nehezen tudom ezt én is elképzelni, de mindegy, nem vagyunk egyformák...
2014. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Gyémántlány ***** válasza:
Igen, ez rohadt durva volt! Nem megbocsátható, ne is várd el tőle.
2014. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Dehát ez tök normális egy kapcsolatban. Nem is értem vajon min akadhatott ki a pasid?

Én múltkor a pasim apját szoptam le, amikor elment mögöttem és véletlenül hozzám dörgölte a farkát ruhán keresztül. Rögtön rá kellett buknom. :)

Persze ha a pasim csinálna hasonlót, akkor joggal lennék felháborodva.

2014. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!