Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ez? 15/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? 15/L

Figyelt kérdés

Baratommal mar 3 honapja egyutt vagyunk es SOHA nem mutatja ki hogy szeret vagy valami..ha neha cuki akkor meg elneveti magat (gondolom zavaraban) es gyorsan temat valt...az apukaja mar reg nem vele lakik szoval szerintem ez is benne van abba hogy nem olyan fajta hogy kimutatja az erzeseit.nem tudom hogy miert csinalja ezt de annyira rossz:( nem eroltetem ra nyilvan csak jol esne ha kimutatna.de amugy mondja h szeret meg erzem is csak nem mutatja ki:S

Koszi a valaszokat elore is:)



2014. júl. 15. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a sors arca majd egy nap rád nevet...cinikusan. xd
2014. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most te összejöttél húgom volt sznobb barátjával? O.o
2014. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én örülnék ha lenne már egy hónapos kapcsolatom is akár :((
2014. júl. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Te lány vagy vagy fiú?

2014. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fiú
2014. júl. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább mutassa ki vki, mint mondja.
2014. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én se vagyok a szavak embere szóval én se szoktam mondani jaaj mennyire szeretlek olyan nyálas de ettől függetlenül még szeretek embereket. :D
2014. júl. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B25 ***** válasza:
Fiatal még. Nem tudja hogy fejezze ki és igazából szerintem nem is akarja. De szerintem ha már kimondja hogy szeret az azért elég erősen kifejezi az érzéseit. Szóval ne aggódj és ne idegesítsd magad ilyesmiken. Ő fiú. A fiúk alapból nehezebben fejezik ki az érzéseiket hát még egy 15 éves.
2014. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!