Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Szakitsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szakitsak vele? (lent) 18/L Értelmes válaszokat.

Figyelt kérdés
Lehet kicsit hosszú lesz,köszönöm aki időt szán rá hogy elolvassa.Szeretem a barátomat,és nem igazán akarok szakitani vele,de néha meg fordul a fejemben hogy logikailag lehet hogy jobb lenne.Nyilván nekem is vannak hibáim,nem vagyok tökéletes,de ezekről maximum ő tudna mit mondani,hogy mi a baja velem stb,ha kérdezek hogy mondja meg mi zavarja bennem,a viselkedésemben,azt mondja hogy semmi,de szerintem ez nem igaz.Vannak jó tulajdonságai is,sok minden érdekli a világ dolgaival kapcsolatban,sok mindenben tájékozott,elfogad engem igy ahogy vagyok,nem beszél ki senkit,nagyon becsületes,majdnem a legbecsületesebb akit ismerek,nagyon segitőkész,családszerető,tehát most fölösleges sorolni,sok jó tulajdonsága is van.Állitólag ő is szeret engem,sokszor mondja,néha érzem is.Viszont mégis,annyi mindennel fel tud idegesiteni,állandóan ezt mondja nekem hogy igazam van és változtatnia kéne,de egyáltalán nem próbál változtatni,csak azt mondja hogy nem tud ezeken a dolgokon.Zavar hogy szinte mindennek a negativ,rossz oldalát nézi,hogy bár elvileg szeret engem,és vannak barátai,de úgy általánosságban az embereket utálja,úgy gondolja hogy őt mindenki lenézi,nullának tartja,semmibe veszi,de köznen ő is lenézi az embereket,többnek tartja magát az átlag embereknél,utóbbit,azt hogy többnek tartja magát és azt hogy utálja őket nem én gondolom,ő mondta.Zavar hogy füvezik néha,iszik(nem úgy kell elképzelni hogy ebből áll a napja,de a minimum 2-3 sör az mindennap-max minden másnap alap dolog).Zavar,és nem tudok megbékélni vele,hogy bár elismerem,nem keres sokat,de a fizetését majdnem teljes mértékben az anyjának adja(együtt laknak)a többit meg elsörözi,és még fagyizni sem tudunk együtt elmenni,maximum ha én kifizetem,de akkor meg jön a következő nehézség,hogy ő nem akar velem jönni sehova,mert(szerinte)túl szép vagyok,(egyébként ez nem igaz,teljesen "átlagos"lány vagyok)fiatal,ha bepróbálkoznak akkor elmondása szerint,ő úgy gondolja neki kéne megvédenie,mert az ő barátnője vagyok,de ő inkább elkerüli a konfliktusokat stb...és ezáltal velem nem olyan egyszerü eljönni valahova mint a haverjaival.Másik dolog ami zavar,hogy jópárszor eljátszotta velem hogy megbeszéljük hogy átmegyek hozzájuk pl holnapután,erre kiderül hogy az egyik közeli barátja gondolt egyet és átment hozzá,ezért inkább menjek haza,majd menjek át következő nap(kb 15 percre lakom tőlük,szóval nem a távval van a gondom),vagy maradjak,csak éppem 20-30 percekre bemegy a haverjához(az anyjának nem vagyok szimpatikus,ezért nem enged be,ha nem muszáj,barátom meg ez ellen sem nagyon próbál semmit tenni,bár jó,lehet nem is tudna).Mondtam ezzel kapcsolatban a barátomnak hogy értem én hogy a több éves barátait nem fogja miattam elhanyagolni,nem is akarom,csak akkor beszélje meg velük hogy mikor én átjövök hozzá,a barátai nem,és forditva,magyarán ha a barátai mennek akkor én nem,de ebbe sem ment bele mondván hogy nem fogja nekik azt mondani,hogy ne jöjjenek át bizonyos napokon,mert ez mindig igy volt hogy akkor jöttek amikor akartak.Lehet hogy ebből amit irtam,most olyan mintha nem szeretném őt,de szeretem,főként pont ezért nem szeretnék szakitani,de már néha úgy érzem megőrjit ezekkel a dolgokkal,pedig azt hiszem valahol nekem van ezekben igazam,amennyire lehet korrekten próbálom megoldani,de néha úgy érzem esélytelen.

2014. júl. 16. 02:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Te vagy neki az első kapcsolata?

Eléggé bunkó dolgokat csinál, mert nem megfelelő a kommunikáció...szerintem túl spontán, nem nagyon tervez előre, lehet nem is te vagy számára a fontos hanem a barátok és a fű+alkohol, mert akkor érzi jól magát...melletted mennyire feszült? Lehet téged nem tud megbecsülni...lehet akkor jönne rá, hogy fontos vagy neki, ha elveszítene, de lehet úgy érezné, hogy elveszített egy terhet és jobban érezné magát...hogy kezdődött a kapcsolat? Hogyan ismerkedtetek meg? Mióta vagytok együtt? Milyen volt előtte és az elején?


21F

2014. júl. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tizes:Sokszor mondtam már neki,szóval tudja hogy ez zavar engem.Én 18 éves vagyok,ő meg 23.Megértelek,bár én nem vagyok hisztis tipus,még akkor sem ha jogos,viszont egyre nehezebben viselem el...


Tizenegyes:Nem én vagyok az első,előttem volt egy barátnője,aki egyébként az alapján amit közös ismerősöktől hallok kb ugyanezekért hagyta ott.Egyébként belül nem tudom mit érez,de szerintem,és állitása szerint nem feszült mellettem...

Igazából régóta ismertük egymást ismerősök által felszinesen aztán elkezdtünk beszélgetni jobban megismerkedni egymással.Nem olyan régóta vagyunk együtt,majdnem fél éve.Előtte ugye csak felszinesen ismertem,a kapcsolat elején talán kicsit jobban foglalkozott velem,de kb 1 hónap után ugyanúgy volt minden mint most,csak úgy voltam vele hogy ez még a kapcsolat eleje,majd belejövünk lassan és megszokja hogy nem lehet mindent teljesen ugyanolyan mint eddig,de nem igy lett...

2014. júl. 16. 11:03
 13/17 anonim ***** válasza:

#11 ismét:

Szerintem ebben a könyvben leírt "módszer" szerintem rajtad is segítene:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája

Ha van elég türelmed hozzá...de ha neked nem éri meg akkor inkább legyél boldog mással :)

2014. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szia! Én már lassan 2 és fél éve együtt vagyok a barátommal, minden nap együtt vagyunk és itt is alszom csak hétvégén járok haza, de még soha nem történt olyan, hogy elküldött volna, hogy a haverjával legyen és ez már régen is így volt. A pénzével mindig spórol és még két év után is sokszor meglep valamivel. Ha arra kérem menjünk el valahovaakkor ő is nehezen rávehető a dologra de alkalmanként rájön hogy én szeretnék menni és elvisz valahova. Természetesen a mi kapcsolatunk sem felhőtlen de igyekszünk megbeszélni a problémáinkat. Véleményem szerint a ti kapcsolatotok pont az ellenkezője annak amire egy teljesen hétköznapi lány extra igények nélkül vágyik. Én szakítnék.... :-(
2014. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Húú ezek a rossz dolgok emlékeztetnek egyik legjobb barátnőm pasijára is . Nemsoká gépen leszek akkor írok !
2014. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Az olvasottak alapján, nem vagyok benne biztos, hogy ez tényleg szerelem. Persze, nem ismerlek Titeket, és ítélkezni a legkevésbé szeretnék. Ha Ti egymásnak vagytok teremtve, nem lehet akadály a baráti kör vagy az anyja. Mellesleg ha felmerül benned a szakítás, az még valódi igaz szerelem? Ne gondold azt, hogy ez így úgysem létezik csak a filmekben. Persze vannak bukkanók, de nem ennyi. Mindenki boldog akar lenni, de nem szabad elfelejteni, hogy nem minden áron!
2014. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem - bármennyire szimpatikus is a barátod sok tulajdonsága - nem lesz ebből hosszú távon jó kapcsolat, de ha olyan barátságféle házasság is szóba jöhet nálad, akkor ezzel a fiúval ilyesmit tudnék elképzelni.
2014. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!