Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit nagyon nem értek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nagyon nem értek és főleg lányok válaszát várom. (részletesen amire gondolok az lent)?

Figyelt kérdés
Sok lány barátom van. Mindegyik beszélt nekem arról h milyen köcsög meg bunkó vele ez a fiú meg az. Többször saját szememmel láttam h így van.(itt olyanokra gondolok h kibuktatják őket meg elég durva szavakat használnak a jellemzésükre, és folyton piszkálják őket. De én több dologra is rájöttem köztük olyanra is h ezek a lányok írnak rá azokra a fiúkra beszélgetni meg mondja nekem h milyen jól elvannak holott egy hónapja még utálta őket. Ezt nem értem h miért ilyen sok lány? Lehet jobb pasik v vmi de én rám azt mondják h milyen aranyos vagyok:D És ez azt jelenti az ilyen lányoknál h jó leszek barátnak? pedig ők is kedves lányok és nem olyanok akit az egész város ismer meg sok kép fbn stb.
2014. aug. 6. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ezt lány fejjel sem értem :/
2014. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hullámvölgy van :) Néha jól megvannak egymás mellett de néha meg kiborítják a csajokat...ez már csak ilyen :D
2014. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alfa hímek mind bunkók és a lányok (amennyire észrevettem) az alfákat keresik. De persze ez személyes vélemény
2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, tök helyes, magas, vannak izmai, sok lány álma külsőleg... és még egy csaja sem volt, 20 éves... Rámásznak a tizenéves lányok, akik "nem tudom, hogy mit akarok és egyáltalán fiú vagyok-e vagy lány" korszakukat élik! De egy értelmes csaj se akarja és azért, mert egyszerűen olyan a kisugárzása, olyan.... férfiatlan, nem markáns, hanem "cuki barát vagy" stílusú, akinek kiönthetem a lelkem, de ennyi. És van még vagy 2-3 ismerősöm rajta kívül, akik ilyenek, de ők nem annyira helyesek, de nekik is lehetne csajuk, csak olyan "barátzónásak"... ezt nem lehet elmondani, ez látszik egy emberen, ha beszélgetsz vele :)
2014. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!