Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek már ilyent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ilyent?

Figyelt kérdés

Most szakítottunk a barátnőmmel én már nem szerettem vagyis nem tiszta bennem mert neki az volt a baja hogy nem tudunk találkozni eleget de meg az hogy bármit megcsinálhat mellettem én nem tudom meg mert messze van ez volt a baja..

Valahogy nem nagy érvágás számomra de mégis fáj kicsit!

A LÉNYEG: Szerintem csak az érzésbe voltam szerelmes abba a tudatba szeret valaki ezt az érzést szerettem a végére csak azt hogy valaki viszont szeret..

(ő volt az első barátnőm első csók furcsa ez igy lassan 18 évesen)

18F



2014. aug. 17. 20:45
 1/2 anonim válasza:
Ha csak a szerelembe voltál szerelmes, akkor jobb ez így. Várd ki, amikor már nem ragaszkodsz görcsösen ahhoz, hogy kell valakit találnod magad mellé, és akkor észreveszed, ha valakivel önmagáért akarsz lenni, nem csak a kapcsolatért. (Velem is történt már hasonló.)
2014. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eleinte nem a kapcsolatba voltam szerelmes hanem belé vagy csak azért mert ő is belém ? Vicces vagyok mondhatni nem is tudom
2014. aug. 19. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!