Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfit válasszam?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. 2 éves párkapcsolatban élek, fél éve lakunk együtt. Mióta együtt élünk a párom folyamatosan dolgozik semmi ideje nincs rám. Sokat veszekszünk, mindig kiadja nekem a "feladatokat" mit csináljak itthon. Én őt mindig boldogan vártam vacsorával. Volt pár alkalom, amikor "hazaküldött", mert időre van szüksége. Én olyankor mindig összetörtem depresszióba estem. Utána megalázkodtam előtte. Mostanában kezdett elegem lenni az egészből. A tetőpont az volt amikor egy nagy veszekedés után elmentünk bulizni és én rosszul lettem, majd összeestem. Az ismerősök vittek oda a mentőhöz, ő oda sem jött. Azt állítja azért mert alkoholt ittam, de sztem nem egy pohár pezsgőtől ájul el az ember. Utána kizárt a lakásból. Másnap reggel hazamentem az egyik barátnőmnél aludtam. Felhívtam a szüleimet h jöjjenek értem, hazapakolok. Rettenetesen sírtam. Nem ment a pakolás. Ők pakoltak mindent. A barátom mérges volt rám, az ájulás utáni veszekedés miatt. (Kiosztottam mert betelt a pohár h parancsolgat) Ahogy pakoltak nem bírtam ki, odamentem hozzá szorítottam h ne hagyjon el . Ő azt mondta h nem szeret. Teljesen összeroppantam. Hazamentem. Pár nap múlva felhívott h megbánta, majd másnap rózsa csokorral állított be hozzánk. Utána jött a csavar. Elmentem Budapestre és megígértem egy régi ismerősömnek, hogy találkozom vele. Sétáltunk, nevettünk nagyon jól éreztük magunkat. Aztán megőrültem és megcsókoltam. Életem legszenvedélyesebb csókja volt. Rá pár napra megint találkoztunk. Életem legszebb perceit éltem át a beszélgetésünk és a csókolózásaink közben. Most visszajöttem a páromhoz és szex közben sem rá gondolok. Folyamatosan beszélgetek az "ismerőssel" aki folyamatosan ír és érdeklődik, meg hiányzom neki. Faggat, hogy mikor megyek megint Pestre mert alig várja, hogy láthasson. Bevallotta, hogy elsőnek azt gondolta h kaland leszünk egymásnak de a 2. talikor mikor megpillantott minden megváltozott benne. Úgy érzem szerelmes lettem. De a barátommal meg biztonságban érzem magam. Kit kellene választanom. ? Nem érzek szerelmet a párom iránt. Úgy érzem elmúlt, de ha a közös emlékekre gondolok nagyon fáj. Kötődöm hozzá! Segítsetek!! :(
2014. aug. 14. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
egyiket se
2014. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a barátodat már nem szereted és már csak az emlékek kötnek hozzá

ez kevés, ha már csak ennyi, akkor szakítsatok

a másikból még bármi lehet

2014. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp szakíts, a bajban tojik a fejedre?

Normális ez?

Nem megbocsájtható sőt undorító...

A másik fiú jól hangzik..(ha nem kárpótlásnak, vagy vigaszdíjnak akarod)

Zárd le a kapcsolatod és állj odébb...

2014. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy a párodat nem szereted. Tehát őt ne válaszd! Szakítsatok! De ne a másik srác miatt.
2014. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy értsem: az, akivel biztonságban érzed magad, ugyanaz, aki rád sem nézett, amikor elvittek a mentők, aztán kidobott a lakásból?
2014. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb magadat rakd rendbe társfüggőség terén. És amúgy szerintem egyikkel sem jársz jól. 24/F
2014. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A barátodat én nem nevezném társnak, mert aki otthagy a bajban az később is ugyanezt fogja tenni.. Viszont még szereted annyira hogy vele maradj, amit bánni fogsz. Ha otthagyod azt is bánni fogod, de idővel majd rájössz, hogy jól döntöttél..

A másik fiúból meg még bármi lehet..

2014. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még ha a szerelem venné el az eszedet a pároddal kapcsolatban, de úgy írsz róla a végén, mintha ő lenne az unalmas rendes ember, akit sajnálsz elhagyni. Ez egy szörnyeteg. Én egy idegen kóbor kutyájáért többet megteszek, mint ő érted, pedig nem vagyok egy Teréz anya, de egy normális emberben van empátia egy másik érző lény iránt.
2014. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kidobott, megalázott, és az is hidegen hagyja, ha előtte esel össze?

-Ha erre érted, hogy biztonságban érzed vele magad, akkor én is kezdem már érteni, miért van annyi szingli pasi.


Az a kérdés, hogy a "régi ismerős" mellett miért nem érzed biztonságban magad?

-Ne a pénzről szóljon a kapcsolat, hanem arról, hogy szeretitek egymást.

És, ha így van és tényleg szeretitek egymást, akkor válaszd a "régi ismerőst".


Ha azért vagy együtt a pároddal, mert sok pénzt ad, akkor viszont érthető, hogy ő miért bánik így veled.

És akkor mással se lesz jobb hosszútávon.

2014. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!